Author Topic: purser ili kako se to ve? zove  (Read 2954 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
purser ili kako se to ve? zove
« on: 24/August/2009 »
evo i mene...
razmišljam  ???  , čitam  no;;; , razmišljam  :( , pa opet čitam  no;;; i mislim da i ja idem stopama puno ljudi sa ovog foruma...  :plovim:
ima ko kakav savjet? nakon puno razmišljanja i premišljanja mislim da bi mi ova pozicija najbolje odgovarala  :-))))' ...
iskustva baš neman na recepciji, ali pričam eng i tal. natucam španjolski (zahvaljujući sapunicama  :hekla: )
al životopis se ionako ne provjerava,  ;D
ima ko da je radio ovo? neka riječ iz prve ruke?
p.s. isčitala san temu purser
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: purser ili kako se to ve? zove
« Reply #1 on: 25/August/2009 »
nitko?? baš nitko?
ja namjeravam biti  4-5.09 na razgovoru, ali ne znam oću li preko EP ili A-priori...
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Odg: purser ili kako se to ve? zove
« Reply #2 on: 25/August/2009 »
Mislim da ti je svejedno, obe agencije salju na Carnival, ti idi tamo gde ti je blize.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: purser ili kako se to ve? zove
« Reply #3 on: 26/August/2009 »
A priori za sad nema intervju za pursere, samo za konobare, al poslat ću cv na obe adrese pa što bude..
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline ksenija

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: purser ili kako se to ve? zove
« Reply #4 on: 29/August/2009 »
Ajde mi molim te objasni poziciju,odnosno,zanimanje purser.I ja razmišljam o brodu,al te mi pozicije i nisu baš jasne pa neznam za što bi se javila...a koliko sam ja upućena od raznih ljudi,većina ima bolje mišljenje o A Priori,navodno da su puno   
bolji i pristupačniji kandidatima,u što sam se sama uvjerila kontaktirajući gđu.Suzanu Žagar,iz te agencije,koja mi je za dan-dva odgovorila na mail...podugačkim objašnjenjem...a ti odluči.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: purser ili kako se to ve? zove
« Reply #5 on: 29/August/2009 »
ja sam se javila i jednoj i drugoj agenciji i još sam u 2 poslala online aplikaciju.. pa što bude.
purser (ili guest service officer po novome) je recepcionist, znači gosti, gosti gosti i njihove reklamacije... sad nema interview-a ni u EP ni kod suzi tako da..
ja ću valjda u shop...
ići ili ne ići, pitanje je sad...