Author Topic: idem i ja  (Read 4012 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alen2909

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
idem i ja
« on: 25/August/2009 »
Dakle.

Zovu me Alen, iz Čakovca sam, imam 25 i nadam se proći na intervjuu 5.9. u opatiji.

i idem na brod.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: idem i ja
« Reply #1 on: 25/August/2009 »
everybody: hellloooooooou Alen!  :banana:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Trampi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #2 on: 27/August/2009 »
 :-))))'

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #3 on: 27/August/2009 »

Pozdrav.... vidimo se u Opatiji  :D

Offline ksenija

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #4 on: 29/August/2009 »
I ja bi.....al neznam,čitala sam forume...i neznam više što misliti o svemu tome!!! ""]]
Bilo bi krasno da svi idemo na isti brod,pa da smo ekipa,a ne da dođem među Filipinceee a joj..!!!
E,jel idete preko agencije A Priori,ili????Odakle ste??Za koju poziciju ste se javili??
Ja živim u Rijeci,i ta mi je agencija najbliža;znam da oni imaju u Opatiji te testove 5.9.??
Ali "moj engleski",tj.,glavni uvjet,i nije baš sjajan i bajan...pa neznam...dajte savjet :deda:


Usput,svima koji su prmljeni,želim puno sreće,uspjeha....i dolara-naravno!!!

Offline jasna

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #5 on: 29/August/2009 »
hej alen...

ja sam jasna...moj decko i ja isto razmsiljamo da odemo...pa daj se javi da se dogvorimo

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #6 on: 30/August/2009 »
Ksenija, pokusaj da ispitas svoj test iz engleskog na http://www.marlinstests.co.uk/, taj tip testa bude pa ces vidjeti. Test iz engleskog je najkasnije 4.9 pa se javi Suzani cim prije. Pokusaj... i mi svi cemo pokusati! Pozz

Offline jasna

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #7 on: 31/August/2009 »
zaboravih rec...iz čakovca isto:-))

Offline Alen2909

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #8 on: 06/September/2009 »
Za one koji su bili...

ja sam bio onaj koji je išao prvi na intervju, naravno da sam prošao, opće nismo ni sumnjali, ne? oT oT

ispričavam se što nisam upoznavao nikog, biti će vremena, dok se sretnemo na nekom od Carnivala.

Planiram ići oko 20.10.

toliko.

baj, baj  :run: :run:

Offline Ivan1604

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: idem i ja
« Reply #9 on: 07/September/2009 »
Ekipa,pozdrav svima. Eo slucajno sam naletio na oglas od A prioria i prijavio se za posao na cruiseru. To se dogodilo u dosta kratkom roku i odlucio sam nabrzinu da idem. E sad... posto nemam blage veze o poslu na brodu stvarno bi cijenio da me neko malo uputi u najbitnije i najosnovnije stvari koje bi trebao znati o tom svemu. Dakle, posao sam naso ovdje:
http://www.moj-posao.net/posao/Osoblje-za-putnicke-brodove-mz-Inozemstvo/2135d5ad936373dcd640bb91e28901ba.htm

vidim da se se neki vec susreli sa tim oglasom,pa ako ima neko ko bi mi rekao nesto u vezi toga bio bi jako zahvalan.
neko je spomenio da su interviewi bili 5.9. a u oglasu je navedeno da je rok prijave do 14. 9. pa me zanima jos dali je prekasno za prijavu...

hvala vam unaprijed. : )

Dominik

  • Guest
Odg: idem i ja
« Reply #10 on: 07/September/2009 »
I ja bi.....al neznam,čitala sam forume...i neznam više što misliti o svemu tome!!! ""]]
Bilo bi krasno da svi idemo na isti brod,pa da smo ekipa,a ne da dođem među Filipinceee a joj..!!!
E,jel idete preko agencije A Priori,ili????Odakle ste??Za koju poziciju ste se javili??
Ja živim u Rijeci,i ta mi je agencija najbliža;znam da oni imaju u Opatiji te testove 5.9.??
Ali "moj engleski",tj.,glavni uvjet,i nije baš sjajan i bajan...pa neznam...dajte savjet :deda:


Usput,svima koji su prmljeni,želim puno sreće,uspjeha....i dolara-naravno!!!
ksenija,,,medju filipince ces doci kako god okrenes,,ahhahahaha,,,,,,,,,,,,btw prosao sma i ja sve i sada cekam informacije i upute za dalje, lijepi pozdrav i sretno nam svima:-)))