Author Topic: Trening Viking Alsvin 16.04-25.04. - plan puta za Arnheim  (Read 3571 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oli

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Pozdrav svima i čestitke svima koje su pozvali na rad.

Ja idem na trening u gore navedeno vrijeme i mjesto pa ako ide još netko iz Zagreba nek se javi pa da možda podijelimo ideje oko puta.
Malo je zeznut taj Arnheim, gledam busom do Kolna pa onda busom/vlakom do Arnheima ali nisam još 100% siguran. Gledao sam i lowfare zrakomlate ali i tu nisam baš naišao na nešto.
Ako netko ima neku dobru ideju nek se obavezno javi..

Svima koji idu želim da izdrže i ostanu i budu zadovoljni, a oni koji čekaju da čim prije dočekaju.

Lp
A lot of things I don't know anything about,
but I know in the moment what I need to know.
And the things I don't need to know, I am not concerned about.

This is my good fortune.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Trening Viking Alsvin 16.04-25.04. - plan puta
« Reply #1 on: 28/March/2014 »
Vidi preko BG-a do AMS (AIR SERBIA) ili do Eindhovena (wizz air), pa posle vozom do Arnheima, kompanija ti plaća do 150€ troškove.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Postoji voz iz Beca za Amsterdam, i prolazi korz grad Arnhem. (mislim da se preseda jednom u toku celog puta od Beca do Amsterdama).
Karta nije jeftina, mislim da se krece oko 200e, vozovi u EU uvek imaju neki popust.
Postoji EUrail pass ovo je link pa pogledaj http://www.eurail.com/ .
Sto se autobusa tice, nisa msiguran da idu svaki dan direktno za Norvesku.
Sto se aviona tince ja samo znam da su karte jeftinije iz Budimpesti nego iz Beograda, a opet prevoz do Budimpeste kosta.



Offline oli

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Trening Viking Alsvin 16.04-25.04. - plan puta
« Reply #3 on: 01/April/2014 »
Vidi preko BG-a do AMS (AIR SERBIA) ili do Eindhovena (wizz air), pa posle vozom do Arnheima, kompanija ti plaća do 150€ troškove.

Hvala!
A lot of things I don't know anything about,
but I know in the moment what I need to know.
And the things I don't need to know, I am not concerned about.

This is my good fortune.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Trening Viking Alsvin 16.04-25.04. - plan puta
« Reply #4 on: 01/April/2014 »
Hvala!
Nema na čemu  ;)

Offline vikingnewbee

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Idem i ja za Arnhem samo 7 dana ranije, na viking eistla.

Ja cu se nekako prebaciti do Minhena i onda na nocni voz Minhen-Amsterdam kojem je usputna stanica Arnhem. Tamo si u 8 ujutro. Karta za nocni voz kosta 50 eura.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Ja sam išla na trening na Magni u Arnhem,sad 19.marta.Letila sam Wizzair-om iz Beograda do Eindhovena,pa vozom do Arnhema.

Što se tiče Wizzair-a ovo mi je prvi put da sam koristila cheap flight varijantu i veoma sam razočarana da se i standardni carry on koferčić mora platiti,ne bitno da li ide sa tobom u avion kao i to da uz kartu nije uključena ni voda u avionu ,sve se naplaćuje   :pad:
:plovim: :pad:

Offline oli

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Idem i ja za Arnhem samo 7 dana ranije, na viking eistla.

Ja cu se nekako prebaciti do Minhena i onda na nocni voz Minhen-Amsterdam kojem je usputna stanica Arnhem. Tamo si u 8 ujutro. Karta za nocni voz kosta 50 eura.

ma eto rješio stvar....idem drito iz zg-a preko minhena do arnheima i tako natrag...vlakom...malo ima presjedanja ali bolje mi je nego autobusom, komotnije a i jeftinije...cijena karte je 1800kn ako koga zanima...

lp
A lot of things I don't know anything about,
but I know in the moment what I need to know.
And the things I don't need to know, I am not concerned about.

This is my good fortune.

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Zdravo svima !  :uzdravlje:

Trebao bi biti u Arnheim-u 24.04 sada, ide li jos neko mozda ??  Ima li neko dobar predlog kako iz Beograda naj lakse do cuvenog Arnheima, vidim da je dosta ljudi vec bilo .. Svaki predlog je dobro dosao ljudi .. Hvala unapred !  :wave:

Offline FilipNS

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
najjednostavnije Beograd-Amsterdam avion pa vozom do Arnhema ili Beograd-Eindhoven Wizz-airom pa opet vozom do Arnhema, najjednostavnije i najlakse avionom, busom i vozom tesko da bi me neko naterao

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Svakim danom u 6:30 am Beograd-Amsterdam (U Amsterdamu ste oko 9 am) avion Air Serbia, cena karte oko 150e.
Isti avion se vraca svakim danom iz Amsterdama za Beograd oko 12:15pm.
Odma preko puta aerodroma se nalazi zeleznicka stanica.