Author Topic: Oni koji su prosli i jos cekaju na ukrcaj, Princess (Kouzon) 2013/2014  (Read 26580 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ubuntu

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Irie!
    • View Profile
Danas sam dobio datum ukrcaja, a to je 19.04.2014. Crown Princess :)


Waaau, to je bas ekspresni ukrcaj  :D srecno!
"Don't gain the world and lose your soul, wisdom is better than silver or gold..."

Offline pirate

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pozdrav, evo samo da kazem da sam i ja dobio LOE, izvadio vizu i obavio ljecnicki, sad cekam ukrcaj, prosao za ass. buff. stewarda, bio sam u Beogradu isto na zadnjem intrevjuu prije ovog u 4. mjesecu, jel.

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Evo sad su me zvali iz Kouzona. 13.2. bio glavni intervju, prođem za fotosa, strpljivo čekam... Čujem neke odbijaju nas i dalje ne zovu :pop1:

I sad vest, previše fotorafa na Princessu, pooštreni kriterijumi, oteraše me na MSC :pad: Još gajim nadu za Princess u međuvremenu :( :-))))'

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Evo sad su me zvali iz Kouzona. 13.2. bio glavni intervju, prođem za fotosa, strpljivo čekam... Čujem neke odbijaju nas i dalje ne zovu :pop1:

I sad vest, previše fotorafa na Princessu, pooštreni kriterijumi, oteraše me na MSC :pad: Još gajim nadu za Princess u međuvremenu :( :-))))'

Nisi jedini, ja poznajem dva momka iz grupe finalni oktobar 2013,jedan je cekao sa vizom 6 meseci do ukrcaja a drugi je odbijen posle dva meseca i agencija ga pre mesec dana isto poslala na MSC. Verovatno fotografi sa MSC-a odose na Princess pa sad treba popuniti brodove MSC-a. U svakom slucaju odradi ugovor pa ces posle lako da se prebacujes pod uslovom da imas dobre ocene.
  P.S: Nauci rumunski pored italijanskog jer ima dosta ljudi iz Rumunije sto rade kao fotografi.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Sta se ovo desava sa Princessom, ekipu iz shopa su kompletno odbili eto sad i vama fotografima frka...a bitno da se svaka dva tri meseca pravi glavni intervju.
Izgleda da samo nas iz restorana jos ne diraju, od dokumenata je sve sredjeno inace, jos malo pa ce treci mesec cekanja.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Jel dobio ko datum od februarskog intervjua uopste? Jos malo pa 3 meseca  :(
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Koliko ja znam jedna devojka je otisla pre par dana kao buffet stewardess od te nase februarske ture, za ostale ne znam, niko se ne javlja.
Na fejsu je neko nedavno pitao jel neko dobio datum od februara, mislim da niko jos nije  -()-
Videcemo, ipak je "tek" treci mesec cekanja   +U+

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Nisi jedini, ja poznajem dva momka iz grupe finalni oktobar 2013,jedan je cekao sa vizom 6 meseci do ukrcaja a drugi je odbijen posle dva meseca i agencija ga pre mesec dana isto poslala na MSC. Verovatno fotografi sa MSC-a odose na Princess pa sad treba popuniti brodove MSC-a. U svakom slucaju odradi ugovor pa ces posle lako da se prebacujes pod uslovom da imas dobre ocene.
  P.S: Nauci rumunski pored italijanskog jer ima dosta ljudi iz Rumunije sto rade kao fotografi.
Pa jel mogiće! Uf, ja bi rađe čekala i više od 6 meseci na Princess nego za mesec otišla na MSI. A o drugom jeziku da ne pričam, znam jedino engleski, apsolutno ništa drugo, ali izgleda da im je baš frka ako mi to nisu spomenuli :D

Od februaraca znam 2 ljudi da su se ukrcali, buffet, i to baš u okviru prvih mesec dana.

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
bio u 11 mjesecu na razgovoru...u petak se u seattleu ukrcavam na golden

Offline bcivOnES

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • xperienced Barman
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: KOUZON/SAFE CRUISE
jbg cekanje do daljnjeg, koliko vidim  :waiting:

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Danas obavljen phone interview sa preljubaznom Karen Florentino. Hopefully, uskoro vas i ja napuštam. :bathtime:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Za koju kompaniju? Ubicu se ako me Princess budd zahebo. Odlazim na Image onda,cim se vraatim sa ugovora

Offline ubuntu

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • Irie!
    • View Profile
Da se javim, docekah datum - 14.06. - Royal Princess :)  :yeah:
"Don't gain the world and lose your soul, wisdom is better than silver or gold..."

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Da se javim, docekah datum - 14.06. - Royal Princess :)  :yeah:
nek je sa srecom  :uzdravlje: mi neki jos  :waiting:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Da se javim, docekah datum - 14.06. - Royal Princess :)  :yeah:
Vidimo se tamo, ja idem na Royal 25.6.
Fiat iustitia et pereat mundus!