Author Topic: Oni koji su prosli i jos cekaju na ukrcaj, Princess (Kouzon) 2013/2014  (Read 26561 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Blago nama,jos par meseci cekanja :smack:

Pa li bar znam otpriliko kliko, za razliku do sada kad su bili si u fazonu ne znamo ništa, ako ima nešto javićemo vam :hekla:
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
na upitnik sam usao i izasao....sva su pitanja ,bar prvih nekoliko vezana za ukrcaj/koliko ste cekali na ukrcaj, gde ste podigli ugovor i plan puta/destinacija....itd...
tako da cu sacekati da prvo dobijem ugovor...jel jos neko popunio?

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Ja sam bogami popunila, a u napomeni sta bi moglo biti unapredjeno upisala- brzi ukrcaj na prvi ugovor. Ono sto nisam znala, a vezano je za crew koji zapravo ima iskustvo na brodu, odgovorih na osnovu iskustava prijatelja. Svakako nisam bila iskljuciva ni u jednom odgovoru, jer logicno ne mogu da garantujem da doprinosim bilo kom boljitku, pa nisam rizikovala ni da nesto pokvarim, ali napisah ono sto mislim o brzini ukrcavanja i ostalo sigurno nece uticati bitno na opstu statistiku.
stvarno neznam kako si popunila? sta si rekla na 10 prvih pitanja(dalje nisam ni gledao) sve je vezano za ukrcaj,koliko si cekala,gde si podigla,kako si dobila,kartu,papire itd,itd...  :smack:

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Imam nekoliko kolega na brodu, otisli skoro pa znam tacno i koliko su cekali i kako su dobijali LOE i kakav im je plan puta...isti smo departman, ista pozicija, ista agencija i nema nekih razlika u svim njihovim slucajevima osim mozda pola meseca- mesec razlike u cekanju. Ljudi nije to nikakvo moranje, kolege koje su na brodu ga nisu popunjavale ni prosli put nikakva presa,  :pop: samo kazem da ja popunih, zivo me zanimalo o cemu se radi a odgovore sam tacno mogla i da izmislim, svakako sam jedino imala zelju da upisem da se dugo ceka ukrcaj ne bi li to iko razmotrio kao nesto sto vredi poboljsati, mada razumem da su slabe sanse, ali ja svoje odradih  ;D Nije to test. Pazila sam da budem korektna i ne iskljuciva u odgovorima i to je to.
 :uzdravlje:

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
opet sam dobio mail/kao jos malo do kraja roka za upitnik please take the upitnik??? bas im je stalo da se nalupetam  +U+ dodajte safe u naslov  ::yes::

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pa hajde neka netko posta taj upitnik ovdje  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
popunio-nalupao se posteno...i jedina stvar koja para usi-oci jeste : dali ste platili agenciji usluge....? sve mi se cini da je to ususkano pitanje razlog testa-upitnika....sve ostalo znaju i bez nas...
 :hmm: ili sam ja toliko istraumiran da svugde vidim duplu pricu  :uzdravlje:

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Od danas polako u 7. mesec cekanja  :yahoo:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Od danas polako u 7. mesec cekanja  :yahoo:

Isto....i to za koju poziciju cekam toliko  :waiting: sad kad se setim prica iz BG-a od nekih iskusnijih kolega da cemo cekati 3-4 meseca max  :rofl:
iskreno ako bude do oktobra-novembra ja cu biti presrecan, mada vise ni u to nisam siguran.
Svaki put kad dodje 12. u mesecu ja kazem sebi "sledeci mesec sigurno zovu" i tako u krug   :rofl:
Nesto su poceli da pristizu mailovi cesto od kompanije, onu anketu nisam ni popunjavao posto to nije za nas bez ugovora, jedino ako cete da lupate odgovore  -()-

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
otisao nam Mali od palube, valjda cemo i mi uskoro :D

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ma da hoce da mi kazu `cekaces jos 6 meseci` da bar znam na cemu sam  :(
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
.., onu anketu nisam ni popunjavao posto to nije za nas bez ugovora, jedino ako cete da lupate odgovore  -()-

ja ispunio i poslao  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
izvini sefe sto ovako sneba pa u rebra al nikako da uhvatim vrema za lagan referat...sve je ok na karibianu ima nas izmedju 60 i 160  oT pun k... upo sam u dnevnu i osim turnaraunda uglavnom smaranje i osini po prasini...nocna pogibe jer se radi kad gosti spavaju....ko moze nek menja departmant odma jer od napredovanja nema nista...mnogo ljudi u hauskipingu vec mnogo godina radi istu poziciju...s druge strane konobari i bafeti pa cekaju od ugovora do ugovora dugo....pozdrav svima...p.s.zena se smestila u katar i bleji dok menadzerka ne dodje sa odmora....ovde je radno vreme k...pa ta tri sata dnevno koristim za plazu ili bazen al cim se malo bolje organizujem pisem...  :wave:

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Ljudi moji ocemo li mi skoro?
Da li je moguce da ovako sporo ide, sad je jedan decko otisao za bar pre par dana iz nase februarske grupe, osim njega nisam video da se neko pohvalio da je dobio da ide.
U petak u osmi mesec ulazimo  :facepalm: :waiting: