Author Topic: 'Utility' opis i uvjeti posla i dobna granica?  (Read 2525 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mamainak

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Pozdrav,

Otac (58 g) mi je ostao bez posla prije nekoliko godina i zadnje 3 je 'robovao' u Libiji, ali sada će prestati i s tim poslom. Otkrila sam da agencija Feron.rs posreduje kod Vikinga.

On je po zanimanju elektrotehničar sa puno godina iskustva (od popravljanja perilica, veš mašina, bojlera, frižidera i ugradnja i popravak klima uređaja).

Zanima me bi li Viking razmotrio zapošljavanje nekoga 'starijeg' sa puno iskustva i talentom za popravljanje svega i svačega? I zna li tko što sve obuhvaća posa kao Utility? Engleski mu nije super ali se do sada uspješno sporazumijevao dok je radio u Libiji.

Hvala!  =""

Offline VikMIk

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: 'Utility' opis i uvjeti posla i dobna granica?
« Reply #1 on: 03/April/2014 »
Kad sam prvi put video poziciju utility, i ja sam pomislio da se radi o poslu tipa mehanicar/elektricar. Medjutim pogledaj opis posla sa Vikinga:

    responsible for cleaning of crockery in the kitchen and cleanliness/order in the scullery
    assist the Executive Chef in placing orders for cleaning materials and equipment
    responsible for correct handling of cleaning materials and equipment
    assist in cleaning kitchen facilities, adhering to hygiene standards in accordance with HACCP
    assist with deliveries, guest luggage, and other departments as necessary

Offline mamainak

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: 'Utility' opis i uvjeti posla i dobna granica?
« Reply #2 on: 03/April/2014 »
Ah, kvragu, nisam to vidjela... oT

Postoji li pozicija 'majstora' na rijecnim brodovima uopce onda? Nisam je vidjela...