Author Topic: Dr. Nikoli?, 02.04.2014.  (Read 1986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eve29

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Dr. Nikoli?, 02.04.2014.
« on: 03/April/2014 »
Evo obavljen i lječnički, sve je prošlo super :yeah:

Došli smo u 8.15, nas 20ak za Carnival, prvo urin, pa vađenje krvi.

Nakon toga prvo ili kod doktora ili kod doktorice.
Ja sam išla kod doktora, ispitao me sve ono s formulara bla bla i onda kod doktorice. Kod nje se obavi ekg, pregled sluha, vida, spirometrija, čučanj, ravnoteža, kičma, malo te isprepipa, pogled baci na vene i to je to.

To je sve trajalo do nekih 10 i 15 (bilo nas je puno pa su radile sto na sat da stignemo do pola 1 u kapetaniju), u 11:45 sam morala nazad.

Još jednom kod doktora, platiti i to je sve.

1550 kn sam platila jer sam morala glupi MMR primiti(nisam imala karton, izgubio ga moj dom zdravlja :facepalm:), inaće je 1400 kn (bez slike pluća).

Ja sam imala svoju sliku pluća pa nisam morala u medico, ali ovi koji su išli su bili začas gotovi, ta klinika je blizu i sestre ti daju kartu kak do tamo doći.

želim reći da su svi super kod doktora, uslužni, temeljiti, za svaku pohvalu :-))))'

P.S  svi koji moraju nakon doktora otići u kapetaniju vaditi pomorsku, dok ste na pauzi tj. dok čekate nalaze, idite u pomorsko učilište (tamo di ste D1 polagali,dva ulaza od Nikolića) i tražite formular za pomorsku knjižicu i primjer uplatnice kakvu morate uplatiti za izdavanje pomorske (100 kn) i to si ispunite i  uplatite dok čekate nalaze da kasnije ne jurite ako bude naknap do 12.30 do kad radi kapetanija.


Eto, ako ima kakvih pitanja, pitajte, ako nekog zanima kaj se točno vadi, mogu i to ispisati :wave: