Author Topic: C1\D i ulazak u Kanadu  (Read 2754 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
C1\D i ulazak u Kanadu
« on: 14/April/2014 »
Imam C1/D i uskoro ukrcaj u Vankuveru da li mi treba i kanadska viza?
prosle godine sam bio na dry dok-u u Viktoriji -Kanada ali sam dosao sa brodom iz San Franciska -nije trebala viza!
sad verovatno letim iz evrope direktno za Kanadu 

zna li neko pomoc  :???:

Offline sky glider

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: C1\D i ulazak u Kanadu
« Reply #1 on: 15/April/2014 »
Kad je trebalo da se ukrcam u Vankuveru, bila je potrebna jednodnevna tranzitna viza, ali to je bilo jos 2011.Bio sam u kanadskoj ambasadi i platio tada 5250 rsd, ali nisam mogao da je dobijem jer je to trajalo prilicno dugo  (viza je tada isla na obradu u Ottawu) pa me je kompanija ukrcala na brod u Ketchikan-u na Aljasci. Ne znam da li se nesto promenilo od tada, ali su vrlo rigorozni u vezi toga.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: C1\D i ulazak u Kanadu
« Reply #2 on: 15/June/2014 »
Da li sam te dobro razumeo, trebala ti je viza samo da se ukrcas na brod? Nije ti trebala kasnije, ako si opet isao u kanadu sa istim brodom?

Pitam posto ja treba da idem na Coral princes koji ima turnaraund port u vancouveru i treba mi viza koju cekam vec duze od mesec dana.
Hvala


Offline sky glider

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: C1\D i ulazak u Kanadu
« Reply #3 on: 27/June/2014 »
Rekoh ti, za ukrcaj u Vankuveru (takodje) trebala mi je kanadska jednodnevna viza koju nisam dobio na vreme  (nadam se da tebi to nece biti problem) jer sam bio u cajtnotu sa vremenom.kada sam brodom posle svracao u Vankuver (Diamond princess) , nije mi trebala viza, to je samo kada sa tla Kanade kreces na ukrcaj. Pozdrav!

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: C1\D i ulazak u Kanadu
« Reply #4 on: 01/July/2014 »
I ja se ukrcavam u vankuveru. Isto tako mi je rečeno da treba viza na jedan dan. Posle ti više ne treba,iako se brod opet vraća u Vankuver


:)
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni