Author Topic: Sagorevaci masti i medicinski pregled  (Read 2316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Stevannio

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Sagorevaci masti i medicinski pregled
« on: 03/February/2014 »
Pozdrav svima . Nov sam na forumu kao i u celoj prici oko rada na brodu . Poslao sam svoj CV agenciji Kouzon i sad cekam preliminarni intervju koji bi trebao da bude odrzan krajem Februara . Posto nisam siguran kad i gde cu raditi medicinski pregled ( pod pretpostavkom da cu doci do njega ) zanima me da li neko mozda zna ako u sagorevacu masti postoji nesto zbog cega bi mogli da me obore na pregledu ? Inace sagorevac je animal cuts .
http://www.xsport.rs/shop/index.php?page=14&pid=354
Evo linka . Ako neko zna da prepozna sastav molim vas neka pogleda . Zanima me da li nesto od sastojaka moze da se duze vreme zadrzi u telu i da li zbog istih eventualno obaraju na pregledu .
Pozdrav svima i hvala unapred .

Offline zvonimirpapp

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Sagorevaci masti i medicinski pregled
« Reply #1 on: 03/February/2014 »
dont worry be happy ak meni nisu nasli nista od tih preparata nece ni tebi od animal cutsa  ;)

Offline Nitroblaze

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Sagorevaci masti i medicinski pregled
« Reply #2 on: 22/February/2014 »
Ja sam koristio Dymaburn, prestao sam tri dana pre medicinskog i sve je bilo u redu.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Sagorevaci masti i medicinski pregled
« Reply #3 on: 22/February/2014 »
Meni je bio kreatinin povecan u krvi zbog proteinske dijete u tom periodu.. jedva me neka baba pustila kad sam radio lekarski za princess. "Brate, gospodjo zdrav sam ko jablan, nemo se za*ebavamo"  .. jeeedvaaa sam ubedio staru da nisam na samrti i da me pusti  :pop1:
Tako da pazi na to... mada za Carnival je recimo ta granica za kreatinin daleko visa, tako da sam tu lagano prosao.
:D