Author Topic: Emerald Princess  (Read 10956 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bokisaboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Emerald Princess
« on: 30/March/2009 »
Pozdrav svima.Zeleo bih malo vise da se informisem o Emerald Princess-u.Naime,zeleo bih da mi neko da malo vise informacija skorijeg datuma o pomenutom brodu,jer bih trebao da se ukrcam na brod 5-og Juna.Hvala unpared!

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #1 on: 30/March/2009 »
Pozdrav svima.Zeleo bih malo vise da se informisem o Emerald Princess-u.Naime,zeleo bih da mi neko da malo vise informacija skorijeg datuma o pomenutom brodu,jer bih trebao da se ukrcam na brod 5-og Juna.Hvala unpared!

Daj ti nama opričaj kako si se dokopao broda!!!???  ="" i na kojoj poziciji?  :pop:
Hoću da idem na brod......[

Offline bokisaboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #2 on: 30/March/2009 »
Evo ovako,poceo sam da radim na brodovima pre dve godine.I nebih rekao "dokopao" sta vise vrlo je lako samo sam se prijavio na intervju,ucio potrebne stvari koje sam dobio od agenta.Tacno dobijes brosuru koju treba da naucis,nista vise,nista manje,nakon toga intervju,malo pitanja i eto te na brodu,zeleo bih da jos napomenem,novac je neophodan oko 800 eura,i srecno svima.Pozicija mi je act.Jun.Waiter.Moslim da nema potrebe da pisem vise,jer je vise nego dovoljno opsano na postovima!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Emerald Princess
« Reply #3 on: 31/March/2009 »

Emerald Princess Ports

Take a Princess cruise and discover a myriad of places, people and cultures.
This ship goes to the following ports of call.

Antigua, Antigua and Barbuda Aruba Athens (Piraeus), Greece * Azores Islands (Ponta Delgada), Portugal Barbados * Barcelona, Spain * Bonaire, Netherlands Antilles Cannes, France Corfu, Greece Dominica Dubrovnik, Croatia Florence/Pisa (Livorno), Italy Ft. Lauderdale, Florida * Grenada Istanbul, Turkey Katakolon (Olympia), Greece Kusadasi (Ephesus), Turkey Lisbon, Portugal Marseille (Provence), France Monte Carlo, Monaco Mykonos, Greece Naples/Capri, Italy Princess Cays, Bahamas Rhodes, Greece Rome (Civitavecchia), Italy * Santorini, Greece Seville (Cadiz), Spain St. Kitts, St. Kitts & Nevis St. Lucia St. Thomas, U.S. Virgin Islands Venice, Italy *

* Embarkation Port

Sta te konkretno zanima? Vidis i sam da brod ide na fantasticna mjesta.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Rade79

  • Guest
Re: Emerald Princess
« Reply #4 on: 06/April/2009 »
Vidi ovako... Emerald je OK brod. pare su OK. Sada treba da predje sa kariba u evropu. Ono sto znam 100% jer da u vreme kada ti ides na emerald pocinjepakao za sve koji tamo rade u restoran departmentu. Naime u to vreme na emerald stize verovatno u buducnosti najgori metardi u princess floti. Trenutno je ass metar d na Ruby princess ali je dobio promociju i ide na Emerald.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #5 on: 07/April/2009 »
najgori metardi u princess floti. Trenutno je ass metar d na Ruby princess ali je dobio promociju i ide na Emerald.

metar d?Kad dobije promociju onda je dva metra d,ili kako ? :sprda:  :rofl: :rofl:

maître d' , to je skracenica od  maître d'hôtel,na francuskom jeziku znaci,"gospodar hotela"   :deda:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Vladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #6 on: 21/April/2009 »
Pozdrav svima.Zeleo bih malo vise da se informisem o Emerald Princess-u.Naime,zeleo bih da mi neko da malo vise informacija skorijeg datuma o pomenutom brodu,jer bih trebao da se ukrcam na brod 5-og Juna.Hvala unpared!

Pozdrav, i ja sam dobio emerald. Trebao bih da se ukrcam 26 maja u Kopenhagenu. I meni je prvi cruise, na poziciji buffet steward tako da su i meni potrebne informacije kao i tebi.

Offline J_Miss

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Odg: Re: Emerald Princess
« Reply #7 on: 04/August/2009 »
Vidi ovako... Emerald je OK brod. pare su OK. Sada treba da predje sa kariba u evropu. Ono sto znam 100% jer da u vreme kada ti ides na emerald pocinjepakao za sve koji tamo rade u restoran departmentu. Naime u to vreme na emerald stize verovatno u buducnosti najgori metardi u princess floti. Trenutno je ass metar d na Ruby princess ali je dobio promociju i ide na Emerald.

Informacije ti nisu bas tacne!!!! Bar koliko sam ja upucena!!! E sad mozda gresim ali ...
Trenutno je na Emeraldu metardi Furlan mislim da mu je ime Nikola! A posle njega ne dolazi ass.mdh sa promocijom vec koliko ja znam mdh Saredi!
Savrseno je Ok raditi sa njim! Sve dok se drzis svog posla nema nikakvih problema! Nije bilo nekog izivljavanja!!!!
Ali nema metardija kao sto je Mario Propato verujte mi na rec!!!!

Offline irriducibili

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #8 on: 19/April/2013 »
Sta se desava na Emeraldu?Ima li iko saznanja ko je metre?koliko ima nasih?

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Emerald Princess
« Reply #9 on: 19/April/2013 »
Danas sam pricao  sa najboljim drugarom koji je na Emeraldu,ali je u baru. Sledeci put kad se budemo culi pitacu ga pa cu ti javiti ;)


Offline Nitroblaze

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #10 on: 17/March/2014 »
Vidim da je tema malo starija, ali nema veze. Ako sve bude u redu, za dva dana cu biti u Floridi, gde treba da se ukrcam na ovaj brod kao buffet steward. Torbe su spakovane, danas idem za BG, a polećem sutra rano ujutru  :yeah: . Sve bitno što saznam o brodu, znaćete i vi, ali pretpostavljam da će mi trebati izvesno vreme da se snađem. Ovo mi je prvi ugovor i, iskreno rečeno, jedva čekam da krenem. 'Ajd vidimo se.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Emerald Princess
« Reply #11 on: 17/March/2014 »
 :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #12 on: 17/March/2014 »
Svako dobro!

Offline Billy

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Emerald Princess
« Reply #13 on: 11/April/2014 »
Nitroblazeu ni traga ni glasa od poslednjeg posta.  :tuctuc:
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi.

--------------------------------------------------------------------------------

Covek moze sve,samo ako hoce...