Author Topic: NOVI BRODOVI  (Read 5133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nova

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
NOVI BRODOVI
« on: 26/August/2009 »
Budući da sam dobila informaciju da će krajem godine biti dovršen novi brod Carnivala na kojem bi se možda i ja mogla naći, ne budi lijena, budući i da volim istraživati po netu, idem ja pokušati nešto naći i kad tamo nađem - internet stranica sa popisom novih brodova u izgradnji, pa izvolite: http://www.cruisecritic.com/articles.cfm?ID=167.

 :banana: :plovim:

ujedno molim da ako ovoj temi ovdje nije mjesto, da ju gospon šef premjesti! hvala

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: NOVI BRODOVI
« Reply #1 on: 27/August/2009 »
evo rasporeda brodova :)

Offline nova

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Odg: NOVI BRODOVI
« Reply #2 on: 27/August/2009 »
A na interne stranici piše:
"Carnival Dream's first homeport cruise will depart on December 5. The ship will be sailing a schedule of seven-night Western and Eastern Caribbean cruises. On the former, ports will include Cozumel, Belize, Costa Maya and Nassau; the latter itinerary consists of stops at Nassau, St. Thomas and St. Maarten."

To bi trebalo biti TO! A ja još uvijek u dilemi!  -()- Ah, ali mislim da imam dovoljno vremena da se odlučim! Kaj ne ljudi?

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Odg: NOVI BRODOVI
« Reply #3 on: 24/September/2009 »
A na interne stranici piše:
"Carnival Dream's first homeport cruise will depart on December 5. The ship will be sailing a schedule of seven-night Western and Eastern Caribbean cruises. On the former, ports will include Cozumel, Belize, Costa Maya and Nassau; the latter itinerary consists of stops at Nassau, St. Thomas and St. Maarten."

To bi trebalo biti TO! A ja još uvijek u dilemi!  -()- Ah, ali mislim da imam dovoljno vremena da se odlučim! Kaj ne ljudi?
jos jedan roza brod u carniivalovoj floti
jako je lijep nije toliko kicast koliko splendor barem sudec po slikama
interesantna stvar za neke mozda po nekim mojim saznanjima nema restoran za oficire ,staff i crew only
juce je bio u dubrovniku
momentalno najveci carnivalov brod dok neizadje Magic

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: NOVI BRODOVI
« Reply #4 on: 17/January/2011 »
 Covjece gledo sam neki dan na internetu slike novog Allurs of the seas , aj Boze drago ja grdosije imam taj osjecaj da cu zavrsti na tom brodu ..moram na taj brod al tek nekad kasnije kad dobijem promociju onda ...ja grdosije

http://www.google.ba/images?hl=bs&source=imghp&biw=1152&bih=750&q=Allurs+of+the+seas&btnG=Pretra%C5%BEi+slike&gbv=2

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: NOVI BRODOVI
« Reply #5 on: 27/January/2011 »
Covjece gledo sam neki dan na internetu slike novog Allurs of the seas , aj Boze drago ja grdosije imam taj osjecaj da cu zavrsti na tom brodu ..moram na taj brod al tek nekad kasnije kad dobijem promociju onda ...ja grdosije

http://www.google.ba/images?hl=bs&source=imghp&biw=1152&bih=750&q=Allurs+of+the+seas&btnG=Pretra%C5%BEi+slike&gbv=2


hehe Allure je prekrasan, bio je usidren pored nas par puta. Pravi ljepotan, ali Oasis of the Seas je prava mrcina, da ti koljena zaklecaju, pored njega se svaki brod cini kao obicna barka, zastrasujuce je ogroman.

peanutz

  • Guest
Re: NOVI BRODOVI
« Reply #6 on: 27/January/2011 »
Allure je par inca duzi od Oasisa. I drago mi je da sam se makar slikao pored Oasisa :p ali ko zna, mozda se do kraja godine i ukrcam na mrcinu... ;)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: NOVI BRODOVI
« Reply #7 on: 28/January/2011 »
Allure

Ista klasa kao i Oasis, samo je layout unutra malo drugacije odradjen, tj. uskratili su posadi na prostoru, da bi dali gostima... tako da je crew area manja, i kabine  :pop:
When it comes to money, nobody can be trusted !