Author Topic: Dobio datum ukrcaja i LOE za Celebrity, imam par pitanja  (Read 1907 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Pozdrav raja,

evo napokon sam dobio datum ukrcaja i LOE za Celebrity Cruises, pise da je ukrcaj 25.07.2014 u Rimu a sign-off datum 20.03.2015

Javili su mi iz agencije i da ljekarski trebam raditi u Polyclinic "Dr Odobasic" u Sarajevu...

Sada me zanima par stvari, prvo je li moram ovo odmah zavrsavat, ljekarski i vizu ili mogu poceti s time tek za mjesec? kako ja mislim bitno je samo da bude sve spremno do datuma ukrcaja ili grijesim?
Drugo je li ima veze redoslijed, mislim treba li prvo npr ljekarski pa vizu ili moze u bilo kom redoslijedu?
I trece, ovaj LOE sto sam dobio je u PDF fajlu, i imaju 3 kopije, jedna za mene, druga za ambasadu i treca homeland security, da li sada sve tri moram samo posebno isprintati i tako da su vazeci ili se koristi na drugi nacin?

Izvinjavam se na glupim pitanjima, ali trenutno imam puno obaveza i stresa oko glave pa nemam puno vremena da istrazim sam odgovore na ova pitanja...

Hvala unaprijed

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ja bi ti savetovao da zovnes kliniku zbog guzvi da vidis kakva je situacija pa mozes i da zakazes za mesec dana,tako sam ja uradio a redosled nema veze...za ambasadu ti treba pasos sa potvrdom o dobijanju posla a za kliniku samo pasos
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Ja bi ti savetovao da zovnes kliniku zbog guzvi da vidis kakva je situacija pa mozes i da zakazes za mesec dana,tako sam ja uradio a redosled nema veze...za ambasadu ti treba pasos sa potvrdom o dobijanju posla a za kliniku samo pasos

Hvala druze, a zanima me za ovaj LOE je li ga samo trebam isprintati i ponijeti i to je to? Posto sam citao neke postove da u Sarajevu u US ambasadi nece da prihvate tako nego samo ako je original a ne u elektronskoj formi pa isprintan..

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Eee to vec ne znam,to ces morati nego drugi da ti kaze  no;;;
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline KuukaJunior

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Drug kad si dobio LOE i za koju poziciju ides? Ja cekam za Celebrity i nikako :)))
Poludicuuuuuuuuu :)))
Da li si ganjao preko Kouzona i kad ti je bio glavni intervju? Nadam se da cemo se vidjeti na Celebrity-u. Pozzz  :uzdravlje:
Ask me :))

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Drug kad si dobio LOE i za koju poziciju ides? Ja cekam za Celebrity i nikako :)))
Poludicuuuuuuuuu :)))
Da li si ganjao preko Kouzona i kad ti je bio glavni intervju? Nadam se da cemo se vidjeti na Celebrity-u. Pozzz  :uzdravlje:

Isao preko EP a dobio na kraju poziciju "Snack attendant casual"

A predinterview sam imao jos u 5 marta a glavni mi je bio putem skajpa 25-og, meni se sve brzo odvilo imao sam srece :D I idem na Celebrity Reflection, nadam se da ces i ti to brzo rijesit i isto tako da se vidimo tamo  :uzdravlje: