Author Topic: Celebrity Eclipse?? ako ima neko da zna neke informacije puno bi mi pomogao...  (Read 2450 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Cao narode,posle duzeg odsustva sa foruma evo me opet.
Imam jedno pitanje... Za sledeci ugovor su mi ponudili celebrity eclipse 2.8. Pogledala sam portove,iskreno,odusevljena sam...
Ne znam samo kako je tamo za Qsine posto su uglavnom dugacki kruzevi....ako ima neko da zna neke informacije puno bi mi pomogao....tnx...

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Kruzevi su dugi, para nema ali su portovi dobri.

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Nije loš brod uopšte. Nije mi se žalio niko ko je radio u Quisine - u, a s obzirom da si na poziciji CTG u startu si u prednosti. Tokom evropskih kruzeva gosti su većinom Englezi, i sa njima se lako radi ako im nađeš žicu. Ture traju po 14 dana, atmosfera na brodu je uglavnom opuštena pošto je menadžment podnošljiv. Pušenje u kabinama je zabranjeno.

Portovi su dobri, ali i skupi (naročito Norveška). Ima dosta ljudi iz bivše Jugoslavije, tako da neće biti problema što se tiče društva.


Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Hvala na korisnim informacijama,na kraju sam ipak uspela da promenim brod. Idem na Reflection ali tek u oktobru. Nema veze,sacekacu malo ali cu onda bar odraditi celu karipsku sezonu. I verujem da je Eclipse super brod ali navikla sam na Rf. Tamo mi je i cimerka....hvala i pozzz...