Author Topic: Princess_Bar department_Koliko je nas što ?ekamo i od kad?  (Read 21837 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Manestani

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Cao, drugar! I ja cekam od novembra ukrcaj za bar stewardess, vidim u sličnoj smo situaciji i zemljaci, pa me zanima znas li sta se moze desiti sa nasim vizama? Moja je na godinu dana, jer sam je vadila u Beogradu, ne znam kakva je kod tebe situacija. Pozdrav! :wave:

Pozdrav!
I ja sam bio u velikoj frci sto se tice toga pa sam im posalo mail.Buduci da sam dobio vizu na godinu dana i da 14 avgusta istice taj 6 mesec a 6 meseci bi trebao da budem na kruzu pitao sam da li treba da vadim novu vizu i da li ce oni da mi je refundiraju medjutim rekli su i ako odem krajem avgusta da nije kraj sveta i da ce da mi samo smanje ugovora za 15 dana a da se to nece desiti jer cu da dobijem poziv pre avgusta 14. Uglavnom cenim da ce da nam smanjuju ugovor pre nego da vadimo novu vizu  :smack:

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Pozdrav!
I ja sam bio u velikoj frci sto se tice toga pa sam im posalo mail.Buduci da sam dobio vizu na godinu dana i da 14 avgusta istice taj 6 mesec a 6 meseci bi trebao da budem na kruzu pitao sam da li treba da vadim novu vizu i da li ce oni da mi je refundiraju medjutim rekli su i ako odem krajem avgusta da nije kraj sveta i da ce da mi samo smanje ugovora za 15 dana a da se to nece desiti jer cu da dobijem poziv pre avgusta 14. Uglavnom cenim da ce da nam smanjuju ugovor pre nego da vadimo novu vizu  :smack:
Hvala... Otprilike su i meni tako nesto rekli. Ma kad otisao zelim ti srecan put i uspjeh u radu! :plovim:

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
pozdrav,

Evo moj kolega isto ceka ugovor je dobio u februaru jos nista, bar department. Ako iko ima informacije nek javlja odmah. Isto Princes.

sad bih stvarno voleo da se javi neki muskarac koji ceka za bar steward-a, jel koliko vidim samo devojke cekaju :D


Evo meni kolega ceka, prosao je intervju u februaru, jos nista ne javljaju.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
pozdrav,

Evo moj kolega isto ceka ugovor je dobio u februaru jos nista, bar department. Ako iko ima informacije nek javlja odmah. Isto Princes.


Evo meni kolega ceka, prosao je intervju u februaru, jos nista ne javljaju.


da li ceka za steward-a ili za utillity ??

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile

da li ceka za steward-a ili za utillity ??


Za steward-a, ti?

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile

Za steward-a, ti?

isto, dal znas mozda koliko je muskaraca bilo u tvojoj grupi koji su steward-i

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
isto, dal znas mozda koliko je muskaraca bilo u tvojoj grupi koji su steward-i

Ne moze da se sjeti ali iz BiH ima bar 3, jedan otisao sad u ponedeljak.




Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
pa extra, znaci 5-6 meseci cekanja, full :D   sad mi i gospodin Zoran iz Kouzona odg na fb-u da bi svi trebali da odemo do pocetka oktobra

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Svi iz februara? b00/

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
pa extra, znaci 5-6 meseci cekanja, full :D   sad mi i gospodin Zoran iz Kouzona odg na fb-u da bi svi trebali da odemo do pocetka oktobra

 :deda: haha valjda ce se isplatiti :yahoo: To do oktobra da bi trebala ici grupa iz februara ili? Ako sta bude novo od informacija odmah radim update :hekla:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
:deda: haha valjda ce se isplatiti :yahoo: To do oktobra da bi trebala ici grupa iz februara ili? Ako sta bude novo od informacija odmah radim update :hekla:

rekao je svi koji su prosli do sad, znaci februarska, aprilska i majska grupa ( s tim sto je nas u maju bilo 4 = 3 muskarca i 1 devojka ) :D

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Ohohohohohohoh :run: znači možda i uhvatim lufta da odem na more  :party: ne bi bilo loše.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Prije nekoliko dana dobih mail od kompanije, tj. od Princess Cruises, gdje me pozivaju da ucestvujem u njihovom online ispitivanju o tome sta bi se trebalo poboljsati na brodu kako bi oni bili sto bolje mjesto za rad. E, sad sam malo zbunjena  -()- jer ja jos cekam datum ukrcaja, bez minuta staza sam na brodu, i ne znam sta bih mogla reci o tome. Da li je jos neko primio takav mail?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Prije nekoliko dana dobih mail od kompanije, tj. od Princess Cruises, gdje me pozivaju da ucestvujem u njihovom online ispitivanju o tome sta bi se trebalo poboljsati na brodu kako bi oni bili sto bolje mjesto za rad. E, sad sam malo zbunjena  -()- jer ja jos cekam datum ukrcaja, bez minuta staza sam na brodu, i ne znam sta bih mogla reci o tome. Da li je jos neko primio takav mail?
Svi zaposleni u Princess kompaniji su primili taj mail. Iako nemas jos uvijek radnog staza u njihovom si sistemu, pa su ti zato poslali taj mail. Uglavnom ne moras da popunjavas tu anketu, nije obavezna, ja je nisam popunio ni krajem prosle godine, a radio sam vec na brodu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Svi zaposleni u Princess kompaniji su primili taj mail. Iako nemas jos uvijek radnog staza u njihovom si sistemu, pa su ti zato poslali taj mail. Uglavnom ne moras da popunjavas tu anketu, nije obavezna, ja je nisam popunio ni krajem prosle godine, a radio sam vec na brodu.
Hvala, sad mi je jasnije.  :) Onda ako sam u njihovom sistemu znaci da me nece zaboraviti, docekacu i ja taj datum ukrcaja...  :clapping: