Author Topic: Princess_Bar department_Koliko je nas što ?ekamo i od kad?  (Read 21789 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
zna li neko koje su pozicije ti koji su otisli, da li su utillity ili steward-i ???  ja znam 2 devojke koje cekaju jos iz decembra za stewardess :D

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Ne mogu da vjerujem da bar utility čeka na ukrcaj pola godine, kao da si se prijavio za gift shop ili nešto slično.   :pad:
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline CaptainSpaulding

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ja zvao pre jedno nedelju dve da pitam šta se dešava ali oni su se lepo ugradili jer su nam na pripremama još rekli "za bar se čeka malo duže". Da, to malo baš nije malo.

Sve što su mi rekli je možda septembar, oktobar, pa nova godina, pa proleće, šta reći, katastrofa....

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Izvinjavam se sto idem van teme, ali koliko sam citao ovde Kouzon bas farba sa datumima, ali je najjeftiniji, dok sa EP ides brze ali te oderu...

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Ja zvao pre jedno nedelju dve da pitam šta se dešava ali oni su se lepo ugradili jer su nam na pripremama još rekli "za bar se čeka malo duže". Da, to malo baš nije malo.

Sve što su mi rekli je možda septembar, oktobar, pa nova godina, pa proleće, šta reći, katastrofa....

Da je samo za bar tako....
Evo cekam za assistant buffet skoro 7 meseci, a ko zna kad ce biti posto sam siguran da nas ima jos dosta, slao sam mail rekli su da nista ne znaju dok ne traze iz kompanije, logicno, tako da ono ne znam ni kad od prilike da se nadam, posto se sad bas oduzilo.
Dobro kaze Sobchak kao da sam se prijavio za gift ili nesto tako.... :smack:
Strasno ljudi, al izdrzacemo kad smo vec ovoliko....

Offline milos123123

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Bar utility & Bar stewardess cekaju od novembra preko safecruise... Svejedno je da li ste preko Kouzona ili Safecruise, obe agencije rade za Navitrans iz Napolija. U EP najvise se ceka 6 meseci, dok se preko Navitranska min ceka 6 meseci osim ako niste Buffet steward.....

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Tačno je da su obe agencije posrednici Navitransu,oni održavaju intervjue svakih par meseci i nagomilavaju ljude na ``stand by``,posledica toga je toliko čekanje,ali u drugu ruku njima siguran priliv gotovine.Uostalom šta bi radili da ne organizuju tkz.trening obuke,pripreme,itd. i samim tim produžavaju listu čekanja.Ništaoni ne lažu kad kažu da ne znaju kad će biti ukrcaj,jer čekaju da im stigne iz Italije treba nam toliko i toliko ljudi za te i te pozicije,a sad što ih čeka njih 200+ to ih ne tangira.
Ja znam kad sam išao na bord da se za F/B Utility Stewarda čekalo oko mesec dana.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline MissPhoenix88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
U EP najvise se ceka 6 meseci
Je l' ovo sigurno?
Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti. Nikola Tesla

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Meni su u Kouzonu rekli od 4- 8 mjeseci, a iz EP mi javili od 2-6 mjeseci.
Prvi je jeftiniji, dok je drugi skuplji, po prici veterana.

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter

Ja znam kad sam išao na brod da se za F/B Utility Stewarda čekalo oko mesec dana.

Znači da navala na cruise ship poslove nikad nije bila veća nego sad.

Jel mi se čini ili Kouzon ne regrutuje bar department za Royal Caribbean?
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Zaboravio je spomenuti da je isao 2012.
Te godine su ljudi kontali smak svijeta dolazi 21.12. pa su trosili i ladili... a kad svanu 22.12 i oni vidjese jutro da je, dan ko svaki drugi, bili su u ovom fazonu  :pad:
Sad je izgleda doslo sve na naplatu, pa oni svi nagrnuli na kruzere.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Zaboravio je spomenuti da je isao 2012.
Te godine su ljudi kontali smak svijeta dolazi 21.12. pa su trosili i ladili... a kad svanu 22.12 i oni vidjese jutro da je, dan ko svaki drugi, bili su u ovom fazonu  :pad:
Sad je izgleda doslo sve na naplatu, pa oni svi nagrnuli na kruzere.
Molim te reci mi da se šališ.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Hahahahahhaha,
Zvao ja tad Milana Tarota i reko MIlane smak i to, sta ti kazes, kaze on jok bolan, namazi se majonezom domacom i cekaj 22. da svane i ja tako uradim, a prije toga odradim intervju i padnem na ljekarskom i opet ga nazovem sam sto je digo slusalicu, kaze olovni znam... znam... ljekarski je u pittanju namazi se kecapom i proci tri put ispod stola i proci ces...
I tako...

Offline CaptainSpaulding

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Znači da navala na cruise ship poslove nikad nije bila veća nego sad.

Jel mi se čini ili Kouzon ne regrutuje bar department za Royal Caribbean?

Kouzon od Februara ne regrutuje više nikoga iz Srbije, ni za Royal, ni za Carnival Cruise. To se odnosi na sve pozicije, dakle nesto se desilo sto je izazvalo to ali to je mesto za drugu temu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kouzon od Februara ne regrutuje više nikoga iz Srbije, ni za Royal, ni za Carnival Cruise. To se odnosi na sve pozicije, dakle nesto se desilo sto je izazvalo to ali to je mesto za drugu temu.

A do Februara je regrutovao nekoga iz Srbije za Carnival?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)