Author Topic: To je extra pozicija  (Read 2054 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
To je extra pozicija
« on: 18/November/2013 »
Ljudi, stvarno nisam imao vremena sve postove da citam, ali reci cu vam ovo: To je extra pozicija, bez kenjanja i price, kao prvo to je koncesionar na svim brodovima, sto znaci imate guest privilegije, odlicne kabine, pristup lidu i guest barovima. Kao drugo prosjecna plata je oko 3000$ a radi se manje od 5h dnevno u prosjeku ( verovali ili ne ) moja bivsa devojka je bila na toj poziciji, sto je jos bolje, vas tim se sastoji od 3 osobe, associate, gallery director i art auctioner, vrlo je lako dobiti promociju jer je kompanija u ekspanziji, i ne vole bas da zaposljavaju crnce i zute, pa mi balkanci imamo mnogo sanse. Ja cak jos uvijek razmisljam da menjam department, da idem na tu istu poziciju, jer mi je dobar frend auctioner, a jedna paisana je bas iz bara presla tamo i prezadovoljna je... Park West je odlicna kompanija, ko god ima sanse, nek se ne dvoumi! Sto se tice fizikale, to ne postoji, objavljuju oglase, i daju po 20$ utility cleanerima i ostaloj buraniji da nose slike za njih... Jedini problem je da po sqm/u kompanije plata kasni 3 mjeseca, sto znaci prva tri mjeseca radis "dzaba" pa posllije pocinjes dobijati platu sa zakasnjenjem, ali ako se malo stisnes, i ako imas para da prezivis to vrijeme, onda si extra! Plus dobijas zakasnjele plate na vacationu!

P.S. Sefe, sorry zbog ovakvog posta, ali morao sam odgovoriti, a znas da je 0,19$ minuta neta, pa nemam bas para ni vremena da ga usminkam...

P.P.S Pozzzz svima koji me se jos secaju!!