Author Topic: kako izgleda izvod iz maticne knjige vencanih i marriage certificate???  (Read 3722 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Moze li neko da mi posalje skenirano kako izgleda izvod iz maticne knjige vencanih i mariage certificat???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
? skenirano? zašto bi itko pametan išao skenirati svoje dokumente i slati ih na internet?
Evo odaberi si od ovih manje pametnih: https://www.google.com/search?q=marriage+certificate&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VL1kU5CEL6TayQOE6YDwAw&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1920&bih=931
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
To sto ih skenira ne znaci da mora da ostavlja svoje podatke...jer polja sa licnim podatcima moze da zatamni...

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Evo i ja da se ukljucim samo sa malo drugacijim pitanjem.. Da li neko zna, Sefe, dobija li se sta vjencanjem na brodu, mislim sa ovim sertifikatom, ili je to samo eto, onako "fensi" :hmm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
.. dobija li se sta vjencanjem na brodu, mislim sa ovim sertifikatom, ...

pa dobija se žena   +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Evo i ja da se ukljucim samo sa malo drugacijim pitanjem.. Da li neko zna, Sefe, dobija li se sta vjencanjem na brodu, mislim sa ovim sertifikatom, ili je to samo eto, onako "fensi" :hmm:

kod nas se dobija isti brod, ako su iste duzine ugovora onda se i ide na brod u otprilike isto vrijeme. Ko ima svoju kabinu moze imati partnera sa sobom u kabini kao putnika cijelo vrijeme, mada se to dobije i sa "Living together agreement"
 

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Evo i ja da se ukljucim samo sa malo drugacijim pitanjem.. Da li neko zna, Sefe, dobija li se sta vjencanjem na brodu, mislim sa ovim sertifikatom, ili je to samo eto, onako "fensi" :hmm:

Sve zavisi od toga gde je registrovan brod i koja ovlascenja ima kapetan istog prema zakonima te drzave.
Primera radi, nasi brodovi su registrovani u Londonu i nasi kapetani ne mogu da rade sklapanje brakova, samo obnovu zaveta posto nemaju nikakva zakonska ovlascenja.
Kapetan koji je trenutno na brodu kod nas ima ovlascenja da izvrsava punovazna vencanja pod zastavom Paname, Bahama i Bermuda, tako da ako bi bio na nekom Princess brodu, ne bi bilo problema i brak bi bio vazeci svugde u svetu...   
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Hvala vam na odgovorima. :uzdravlje: