Author Topic: Tenerife, posao  (Read 4542 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Tenerife, posao
« on: 03/May/2014 »
Pozdrav svima! Imam jedno pitanjce. Dakle, kako mogu pronaći agenciju koja nudi posao? Iskreno, nije mi bitan posao, mogu ja i čistiti, ali nisam uspjela naići na nijednu stranicu di neko s naših prostora nudi posao baš na Tenerifima.

Imam tamo jednu poznanicu s broda koja je već dugo tamo i ona radi za smještaj i hranu( nema posao jer ,,bira,, poslove) . Ja ću iza ljeta imati dovoljno novaca da si to priuštim pa sam čak mislila i otići tako ,,volontirati,, neko vrijeme ali naravno da bi radije da mi tu i tamo kapne koji novčić. Na onoj stranici helpx nemaju Tenerife :/ Taj dio sam izabrala jer je dosta jeftinije od ostatka Španjolske a i bar nekog poznam tamo ...

Ako ne, otišla bi tamo ,,turistički,, pa produžila boravak koliko je moguće i tražila nešto. Bilo što.

Da ne pomislite da sam luda, cilj mi je usavršiti španjolski. Imala sam sreću i dok sam bila na brodu imala sam cimericu iz Chilea- jedina osoba iz Chilea na brodu :D I ovaj drugi ugovor sam dosta popravila svoj španjolski s njom ( to mi je bio jedan od snova kad sam krenula na brod :D . Ja sad želim usavršiti jezik skroz jer računam danas sutra jedino ta vrsta ulaganja mi može donijeti neku dobit a sa tri jezika fluent možeš ako se potrudiš imat lijepi poslić.

Eto, ako ima netko tko zna ikog ili koji savjet jer dosad ovako nešto nisam radila ali ne odustajem i poći ću kako god tako da se nadam se ćete moći pomoći.

Ako ne, hvala svejedno!
audaces fortuna iuvat