Author Topic: jedinica se iskrivila, a danas mi javljeno da u petak krecem u seattle...ludilo  (Read 3408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
evo ovaj vikend na utakmici mi gospoda iz suparnicke ekipe nabiju zube, tj jedinica je dobila udarac da nije niti pukla nego se iskrivila prema unutra...popravio bi ja to nije problem....nego danas mi je javljeno da u petak krecem u seattle...ludilo...za privatnika love jednostavno nemam preskup je...sta mislite koliki ce to bit problem?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: odlican tajming
« Reply #1 on: 06/May/2014 »
Čekaj... hoćeš da odeš na nekoliko meseci u inostranstvo, tj. na brod sa povređenim zubom?! :pad:

Nikako, ali nikako nemoj da dozvoliš da ti se tamo nešto zakomplikuje, pokajaćeš se kad shvatiš koliko su na Balkanu stomatološke usluge jeftine.

U pitanju je tvoje zdravlje... ili u najboljem slučaju "samo" tvoj izgled, obavezno idi kod zubara, imaš dovoljno vremena. :deda:

Offline zlo20

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: odlican tajming
« Reply #2 on: 06/May/2014 »
bio sam kod zubara i zub je samo pomaknut a slikanje i sve nemoze bit gotovo prije nego iduci tjedan, zato i pitam jer mi je zubar reko da nece bit problema ako budem otiso....jedino sto nemogu cekat

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: odlican tajming
« Reply #3 on: 06/May/2014 »
Ako te ne boli, nije problem.
Uostalom, ako ti bude trebalo ugraditi i novu jedinicu, prije ćeš tamo zaraditi pare za to, a izvedivo je u Meksiku, na Bahamima, pa čak i US.
Koštaće te, ali je izvedivo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
E, dobro je što si bio kod zubara, razumeo sam da nećeš ni da pokušaš... ako je rekao da nije ništa ozbiljno, onda još bolje. ;D

Srećan put i mirno more! :uzdravlje:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ja ti meksiko nebi preporucio. Ja sam tamo radio i banana. Tocnije u cozumelu. Lik sta radi je ekonomist pravi. Puno prica a nezna radit. Sve je sminka za turiste. Skrsio cc/a 500 US i kad sam doso u RH sve nanovo moro radit jer se pocelo raspadat. Al ae ak nist drugo dok sam bio na brodu bilo sve okej. :D.

Inace iso sam jer mi plomba pukla jedna na zubu i onda on meni da bi mi sve minjo i reko ae a na kraju stetu napravio. Reko mi zubar moj da nidje veze sta ovaj radio, da se tako to ne radi...


Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
ako te bude bolelo, odes lepo kod doktora na brodu i on te uputi kod zubara, a Princess plati (pogledaj u P&P koje procedure oni pokrivaju). Meni su sredili zub u Sidneju, nisam nisam ni dolara dao...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced