Author Topic: Stojanovic & Associates, registrovani agent za migraciju (Australija i Novi Zel)  (Read 16027 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Eto vidiš klipane,sad se možemo početi propisno vređati.Ja kad sam išao u niže razrede osnovne škole zapetu nisam koristio preko kompjutera,a ona sama po sebi znači odvajanje ili promenu smisla rečenice.I otkud sad tebi pade napamet da se hvataš za tako tanke slamke?
Zlonameran nisam bar tako mislim,pravdoljubiv ipak jesam pogotovo kad neko osporava moju tvrdnju što implicira na to da lažem,tu se svako oseti uvređenim.
Što se tiče kulture,to čovek nosi u sebi prvenstveno od toga kako su ga roditelji vaspitali,oba moja roditelja su akademski građani i smatram da su uradili dobar posao i da su me pravilno odgojili.A debil svakako jesam kad sve to moram da objašnjavam jednom klipanu(I dalje stojim iza te tvrdnje).
Ja znam da tvoj komentar nije bio zlonameran i da si sigurno želeo da pomogneš novom članu i doprineseš forumu sa svojim odgovorom,ali ispalo je kako je ispalo,tvoja tvrdnja je pobijena,izvinjenje je prihvaćeno što i dalje ne menja činjenicu da si ti klipan.
Ovde ću se isključiti i neću ulaziti u dalju konverzaciju.
Srdačan pozdrav
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
A da se vratimo na temu? Decko je pogresio, te je propisno ispravljen. Nema potrebe da se nastavlja rasprava i udaljavanje od teme...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile

Offline renee

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
:pop:

Zašto sad "lopovi"? Jasno su se deklarirali na prvoj stranici da pružaju usluge informiranja. (vidi sliku)
Ko njima može zabraniti da konzultiraju ljude za $600 ili $800 po satu?
Jel to možda ovdje ima gospode koja misli da bi im dotični iz naslova trebali osigurati preseljenje, posao i ljepšu budućnost za $200? Ko su ovdje ovce?
Možda je nekome jeftinije platiti informaciju pa znati da li im se uopće isplati aplicirati ili čak i razmišljati o migraciji u bijeli svijet, nego da krenu trošiti na sve strane pa dobiju nogu u guzicu.



Lopovi su jer se radi o Social engineering-u. Telefonom, mail-om prica pocinje ovako:
"O pa vi ste oboje fakultetski obrazovani, imate radno iskustvo, informaticari se tamo lako zaposljavaju..."
Onda kaze kako ce onda da pregleda sve i da pripremi prijavu samo prvo mora da se plati. Ti onako "nalozen" kako si zavrsio pola posla spremis kes.
I na konsultacijama ne dobijes nista za svoj novac osim liste sajtova na kojima mozes da trazis posao. (Lista sajtova je takodje objavljena na Danijelinom sajtu).
Onda ti kaze da cim nadjes sponzora (poslodavca), onda njoj platis (neznam sad koliko) da ti vodi slucaj i da ti lepo popuni prijavu i da prati.

Mislim?! Alo?
Ako ovo nije dovoljno slobodno kontaktirajte doticnu.

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Onda je sve jasno. Obići u širokom luku...

 no;;;

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Sto bi reko Sojic, muckaju al u skladu s propisi.