Author Topic: moze neko ukratko da me uputi u postupak oko Ameri?ke vize?  (Read 2190 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Pozdrav svima,

moze neko ukratko da me uputi u ovaj postupak oko Američke vize, trebam ici na prvi ugovor, nisam nikada imao iskustva sa ovim pa bi mi svaka informacija dobro dosla :)

Citao sam po forumu sve i svasta ali kako vidim od informacija sto imaju vecina su vec dosta stare pa da sebi olaksam sto je vise moguce :)

Usput da kazem da nisam dobio ogirinalni LOE nego sam mailom dobio, u boji je i ima ispod potpisa i QR kod... (RCCL/Celebrity Cruises)

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Pojavis se ispred ambasade u zakazano vreme,udjes unutra kad te prozovu i pratis proceduru ;) Prvo ce ti traziti da ostavis telefon,cigare itd na ulazu,dobices broj sa kojim to posle uzimas natrag.Posle toga ides na prvi salter da predas dokumenta koja si doneo,nas covek je na salteru.Posle toga ides na drugi salter gde ti uzimaju otiske prstiju (tu te ceka amer) i na kraju treci salter gde te opet ceka amer sa par pitanja i to je to...Na kraju ce ti kaze da te viza ceka za par dana na mestu DNL-a koje si naveo u aplikaciji.Jos nesto vazno:na sve te saltere sto ides naravno cekas da te prozovu za svaki,kao i sve druge (tj..imaces svoj broj i po njemu vidis kad je tvoj red)

Edit:Ovo sve vazi za Beograd,ne znam za Sarajevo  :uzdravlje:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor