Author Topic: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (peti deo)  (Read 13834 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Dobila si jos jedno isto pitanje posle,ocigledno ni autor pitanja nije video odgovor  :D
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ljudi pustite ju da piše
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Klasičan klipan ako je u sred Splita govorio ljudima gde si Ustašo čisto iz fore radi.
I ja imam prijatelje u Splitu i okolini i normalno da mi nije palo napamet da čak ni pijan kažem ustašo.
Taj termin je pluskvamperfekat i ako se bude opet upotrebljavao neće biti dobro.
Strašna priča,mozga bez.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Kako nisam odgovorila?

Insert Quote
Ne nije,ovo sa njim je bila prava i meni jedna od najvecih ljubavi u zivotu,posle njega volela sam jos jednom i bila na korak da se udam,mada ko zna ,jos uvek se cujem s tim deckom i mirise mi na pomirenje.U kontaktu sam sa kuvarom,rekla sam mu da pisem i da cu mu poslati prevedeno na Engleski,rekao je da mu posaljem i na Srpskom,i da izdam knjigu o nama,pa ce da nas zovu po emisijama i da cemo biti poznati,aa ako prodam nasu knjigu,kako kaze novel,od tih para mu saljem pare za kartu da dodje,hehehe.S njim sam ostala ceo ugovor,i zivela kod njega,jer mu je cimer radio nocnu...Bice svega tu ,citaces... Neki ljudi samo prodju kroz brod ,uzmu pare i odu,nikada ne osete brodski zivot,a ja sam ga i te kako zivela,lepo iskustvo u zivotu zar ne?zbog te ljubavi nisam htela kuci,hteli smo oboje da produzimo ugovore,a kasnije smo podneli zahtev za potseti me kako se zove ono da spojis ugovore pa da dobijete istu rotaciju...

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Ma pusti to,to je cuo od nekih majmuna,druzio se i sa Hrvatima oficirima,kasnije je dosta saznao o politici i istoriji,al necemo o politici,necu je vise spominjati.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
couple ID?

btw, kod mene je na brodu bilo da je makedonac naučio crnca da mi govori "puši k...." kad god me vidi, onako iz zezanja.
Šta da mu radim? Nije on jadan kriv što ne zna šta labrda ... Valjda mu rekli da to znači "zdravo, kako si.."
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Tako nesto,ali ima neki naziv,na S ja mislim.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
jooooososssss hocemooooooo   :smack:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
couple ID?

btw, kod mene je na brodu bilo da je makedonac naučio crnca da mi govori "puši k...." kad god me vidi, onako iz zezanja.
Šta da mu radim? Nije on jadan kriv što ne zna šta labrda ... Valjda mu rekli da to znači "zdravo, kako si.."
Šefe,drugo je kad Makedonac to kaže crncu ili kad Ja kažem dvojici kuvara iz Indije da Rumunskog supervizora pozdravljaju sa
How are you cigane?A Srbin da kaže gore pomenuti termin a da pri tom ne zna na šta je mislio,je izraziti fenomen.
Jel tako il nije?
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Meni je to ista kategorija. Šala je, ali šala koja proizvede nokaut u trenutku, a na brodu je to momentalni otkaz za dvoje ljudi.
Ima pametnijih načina za humor i razonodu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
A Indonezanin koji je znao sve psovke,prvi put na brodu,mi na dry docku dobili full day off po grupama se smenjivali po danima,a mi na gangway a kako koji srbin prodje a nas dvoje idemo napolje,a on kaze E vidi nas,boli nas ku*ac ,hahaha,evo nastavljam da pisem jos jedan text pa da spavam.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
 Vec sutradan bilo je oooooo,gde ti je deckooo,a on dolazi da jede a kez od uveta do uveta,u srce moje .On nije bio klasicni lepotan,bio je simpa,ustvari meni je bio lep,ali vise je zracio ,plenio je,imao je najlepse oci i najlepsi osmeh na svetu.Jako jako duhovit,mozda najduhovitija osoba koju poznajem. Znate onaj chicken in curry,ovaj put kao da je bila skuvana,i cudna nekako,cudni delovi mesa,a on kaze evo ga pilece d*** :) . Jednom smo se svadjali u crew messu i ja sam mu rekla da pusi ......,a on je odgovorio ti si pusi k....hahaha svi su pali od smeha.Svi su znali za nas,ali znate onu poslovicu :"Kada ste srecni budite tihi,jer ljubomorni spavaju laganim snom" ,pokusavali su svasta ali nisu uspevali .Jako je bitno da kao jedna mlada devojka na brodu ,u tudjini imate decka,nekog svog,drustvo ok,ali decko je decko. By the way,jednoj nasoj devojci se desilo da je bila u vezi sa preelepim konobarom,onako mozda je imao do 30 godina,imao je jako lepe zelene oci.Bili su par meseci zajedno dok on nije otisao kuci,a trebao je da se vrati na Ruby.Kako je samo plakala kad je isao kuci,a znate sta je saznala kad je dosla kuci,na njegovom fejsu,da je ozenjen i da ima decu,taj lepi mladic,eh...Ja sam ovom mom ludaku odmah usla na fejs i videla da je solo,osim sto je imao brdo nekih drugarica na slikama,za koje sam mu zagorcala zivot,a meni je i dalje stajalo na fejsu da sam u vezi,pa kad je video puko je skroz,al stvarno nisam stigla da promenim .A rekla sam mu pa k****nu i jesam u vezi,s tobom,haha,naravno to je pisalo jos od bivseg decka.
    A Ukrajinke i njihove fiktivne veze sa supervizorima,oficirima. Nije da se hvalim,mogla sam da imam bilo kog,bilo je i mladih,ali gde ce meni veca sreca od moje ,kasnije velike ljubavi sa mojim kuvarom,nek je i manju platu imao,who cares?ma i da je cistac,sta mene briga sta on radi...Kako su samo mogle,ali pazite ovo,ne kazem onako kao,vec zaista zaista,zaista,svakaa Ukrajinka,bilo ih je tridesetak,svaka je bila u vezi sa oficirom ili supervizorom.Svaka,nasi momci su bili jako lepi,ali nase momke je bolelo uvo za njih,znali su kakve su pa su ih samo odveli u krevet i cao,a one su ludele za njima,sta im je posle drugo ostalo,kad nemaju ljubav onda bar moc i novac. Kazu Ruskinje su najlepse zene sveta,pa ok ,lepe jesu,ali nisu nista lepse od nas.Jedna se kasnije verila a potom i udala za debelog assistant meterdija,koji je imao skoro 50 godina,a ona oko 25,a pre njega je bila u vezi sa supervizorom iz Rumunije.Sve one su radile u belboxu,retko kad neka nasa,i sve su dobijale promociju vec posle pola ugovora.One su dosle tu sa jasnim ciljem,nece da gube vreme,uostalom to je neki paralelni,lazni nestvarni zivot,i tako ce se posle vratiti kucama ,pune para,opet fine i dobre kao da nista nisu radile...Klasicne prodavacice tela,nista drugo,a ni ti supervizori i oficiri nista bolji nisu,realno.Bila je jedna,Ukrajinka,svi su pricali da je bivsa narkomanka i da je tu dosla da se skine sa droge,svakavih je bilo...nastavljam sutra,laku noc.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Ne znam zasto,ali ja citajuci ovo imam transfer blama  :pop1:  :rofl:
ljudi to psovanje je najnormalnija stvar,ja za svaku nacionalnost na mom brod znam minimum po jednu psovku i svi se tome smeju,nikad problem nije ispao pula me  :banana:
moram da dodam jos nesto,kad me vuces za jezik sa ovim. Na brodovima to sto ti vidis da se uglavnom Ukrainke vataju sa oficirima i pozicijma je samo iz slucaja jer nase domace fufe na iste ne zalaze. Sto bi neka nasa isla tamo da ustaje svako jutro u 6,jede kari i radi garbage separation na horizont jednom u 10 dana kad u Srbiji isto moze da nadje nekog cak i bogatijeg dedu da je trpa i kintom i necim drugim a ona nista da ne radi.A velika vecina ostalih devojaka iz Srbije koja radi na brodu je ispod proseka sto se tice lepote,a po neke i sto se tice karaktera. JA mogu da nabrojim milion slucajeva gde su npr nasi momci bili,ostali neki i ozenili te iste Ukrainke (medju njima i ja).... Ima svakakvih slucajeva i nemoj generalizovati. Jer po tom principu isto bi trebala da pises i za devojke iz npr Juzne Afrike....

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
S obzirom da ta tema još nikad nije bila toliko obrađena na ovom forumu, mislim da bi si autorica trebala prisvojiti čast da otvori  topic pod nazivom "Ljubavni život u brodskim uvjetima" i da tamo odgovara na pitanja i dijeli savjete, s obzirom da mi se nakon pročitanog čini kao vrlo kvalificirana za to.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
procitao sve.....koja spanska serija  :-*
samo ne mogu vise da pohvatam koji ti je najveca ljubav, taj latino amerikanac o kojem ces da pises knjigu i jedva cekas da dodje u srbiju da ga vidis, ili taj decko sa kojim ces mozda da se pomiris i da se udas za njega ili onaj apolonski lepotan sa pocetka price, svi su mi se izmesali  oT

daj detalje sta rade ukrajinke he he he