Author Topic: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (peti deo)  (Read 13717 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Izvinjavam se ali ja i dalje vidim pricu o "ljubavi" na brodu izmedju redova, ne vidim nista drugo. Cekamo nastavak "štorije "  :uzdravlje:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Nije to samo ljubavna prica,pisacu tek o poslu ,kasnije kad sam presla na horajzont i opisacu sve detaljno ,naravno i ostala desavanja.

Pezo,ne brini pisacu ,a nema sta da ti objasnim,sve sam rekla,velika ljubav bio mi je kuvar a kasnije i drugi decko,ali s obzirom da sad pisem o kuvaru ,vracaju mi se lepe emocije,i naravno da ce mi uvek biti drag.


Indimenti,i ja znam naseg decka koji je ozenio Ukrajinku,a iz prica znam da ih je bilo dosta.Nemam nista protiv Ukrajinki,kasnije su dosle dve koje su mi bile jako dobre drugarice,ja sam maksimalno objektivna i pricam o onome sto sam licno videla na svom brodu.Eto mozda se tad zadesilo da nijedna nije bila sa nasim,ustvari bile su mnoge,ali nesto kratko,pre veza sa supervizorima .A na mom brodu bilo je dosta lepih nasih devojaka,za mene su mnogi mislili da sam Ukrajinka,jer imam prirodno svetliju kosu,a kasnije kad je bio Ruski kruz,samo sa Ruskim putnicima,svi su mi se obracali na Ruskom,tada su se Ukrajinke odvalile od prodaje.
 Zasto mislis da u Ukrajini takodje nema bogatih sponzora,sigurna sam jos mnogo bogatijih od ovih u Srbiji,sta hoces da kazes?

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Odlicna prica, vrlo detaljno i iskreno, svaka cast  =""
Samo jedan mali predlog, ako mozes da sve lepo napises odjednom, znaci kao prva 4 dela da sve bude u prvom postu, nista vise.
Inace je bas zanimljivo, obozavam da citam ova iskustva, mnogo znaci pogotov za nas buduce moreplovce.
 :pop:
edit: sad videh da je sve sklopljeno u sestom delu, odlicno  :)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Trudim se da napisem vise odjednom,al ako ne uspem,onda sef to lepo spoji,i hvala. :D

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
@ Jovana_Bg

Možeš li napisati štogod o tom izboru za mis na kome ćeš se takmičiti? Hteo bih da ispratim to, a verujem i ostali čitatelji tvoje ispovesti sa broda
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
 Nista nema da se kaze osim da ce biti u septembru ili pocetak oktobra,i da cu biti jedna od mnogo devojaka koja ce se prvo takmiciti za ulazak na izbor,ali samo ako udjem u prvih 20 onda idem na takmicenje za Miss Yu. A pogledajte proslogodisnje misice,nista posebno,mozda radi veza,ali videcemo.

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
a on ide Splitom i Dubrovnikom i proziva ljude kao gde si ustaso,msm bez da se neko uvredi
:???:

Meni je to ista kategorija. Šala je, ali šala koja proizvede nokaut u trenutku, a na brodu je to momentalni otkaz za dvoje ljudi.
Ima pametnijih načina za humor i razonodu.
Preach.

I usput, nisi objektivna (naročito ne u generalizaciji seksualnog života na brodu, te njegovih praktikanata :D) jer:

Quote
Objektivan (novolat. objectivus = predmetni, stvaran) u najopštijem smislu znači stvaran, istinski, zbiljski, nezavisan od subjekta i njegovog mišljenja. U nauci se ovaj pojam koristi u smislu nepristrasan, nezavisan od ličnih interesa, potreba, želja, strahova ili očekivanja naučnika.

Što je valjda ovde i zanimljivo ljudima, tvoje subjektivno, lično mišljenje.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
E vidi,apsolutno mi nije potrebna tvoja definicija objektivnosti i subjektivnosti koju si pronasao na google-u.Zavrsila sam i osnovnu i srednju,i studiram Filozofski fakultet,smer psihologija,dakle nisam neobrazovana ili poluobrazovana,ili imam neku kupljenu diplomu na nekom kvazi univerzitetu.


Objektivnost je,evo ti sad moja definicija.Subjekat u recenici je izvrsilac radnje,a objekat je dakle predmet radnje.U ovom slucaju moja radnja je opisivanje dogadjaja koje sam videla,a moje objektivno opisivanje znaci da govorim onako kako vidim svojim ocima i onako kako zaista jeste,fact. Kada sam rekla sta one rade i sa kim se zabavljaju,gde si tu video moju pristrasnost i subjektivnost??? :neceici:


Ali naravno da cu u celoj prici unositi svoju subjektivnost i moje opazanje i misljenje svega,jer je to moja prica.Ali kad sam govorila o Ukrajinkama,bila sam objektivna,

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Upravo si dala definiciju subjektivnosti :rofl:

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Da u poslednjoj recenici,a kada sam pricala o Ukrajinkama bila sam objektivna.

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
TOOOOO JOVANAAAAAAAAAA!

 :run:

e ovo volim da cujem i da vidim kad neko zivi punim plucima!!!
sve pohvale za otvorenost, iskrenost  neki delovi mi se nesvidjaju kao neki patriotski ispadi ali to si ti  :nokti:

 eee slatka mala samo nastavi ::yes::

koliko brzo pises da nestizem da citam  no;;;

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
çuro ti se stvarno mnogo zaljubljuješ...  :hekla:
ali svaka čast na tekstu baš je zanimljivo za čitati, do sad sam milsio da je na Carnivalu najopuštenija atmosfera a vidim da ni na Princessu nije loše... :plovim:

"It always seems impossible until it's done"

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Ma ne zaljubljujem se brzo,to je tako samo na brodu  :neceici: :airquotes:
Hvala svima,inace kad zavrsim zelim da odstampam za sve moje drugare i to sa sve slikama u prilogu,kod nekih textova gde je slika potrebna.Ali nazalost ne mogu slike da postavim na forum,jer na svakoj slici se vide moji paisanosi,a malo je glupo da ih kacim bez da oni znaju.Al eto ko hoce moze na fejs.

Inace zanimaju me price sa Carnivala i ostalih kompanija,pisi malo i ti.Ja bas imam zelju da odem opet ,jer mnogo volim avanturu,i to ovaj put ne bih isla zbog para ,i isla bih u gift shop.Ali posto sam ja isla i na drugi ugovor,a dala otkaz posle 10ak dana,ne bi me primili verovatno,pa rekoh mozda druga kompanija,mada i Carnival je isti,povezani su,ne znam sta cu.Dobra sam sa assistant meterdijem,mozda on moze da pomogne .  :D pa da opet  :run: :plovim:

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Za one koji gledaju slike po fejsu,da ne mislite da mi je decko onaj mali crni Mexicanac,posto ga ima najvise na slikama,decka mozete videti oznacenog na jednom jucerasnjem statusu.