Author Topic: kako dobiti dobar brod?  (Read 5962 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
kako dobiti dobar brod?
« on: 04/September/2009 »
pitanje za veterane shoppere:

kako dobiti dobar brod? pošto shoppiji rade na proviziju, a tu se spominje plaća od 800$ do 1800$, ovisno o brodu na kojem si... ja bi recimo tila izbjeći costu, a dobiti carnival ili RC? jer mi izlazimo na interview sa starbordom, a ne sa kompanijom na kojoj će shop biti...

ima ko kakav savjet?
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Odg: kako dobiti dobar brod?
« Reply #1 on: 04/September/2009 »
Moje misljenje je da mozes da naznacis prilikom aplikacije u agenciji,  mada mislim da ti to ne znači puno... Ipak nisi u poziciji da biras. Kada budes isla na intervju trazi informaciju kod dolazi kao predstavnik kompanije i koje... Tako jedino mozes da izaberes

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: kako dobiti dobar brod?
« Reply #2 on: 04/September/2009 »
Moje misljenje je da mozes da naznacis prilikom aplikacije u agenciji,  mada mislim da ti to ne znači puno... Ipak nisi u poziciji da biras. Kada budes isla na intervju trazi informaciju kod dolazi kao predstavnik kompanije i koje... Tako jedino mozes da izaberes

u tome i je stvar..., lako je ako ideš na razgovor za konobara pa odma znaš i kompaniju:
npr. ideš na intervew za konobara na Carnival kompaniji
ali ako ideš na interview za shop, dolaze predstavnici Starboard kompanije koji opet imaju shop-ove na punooooo brodova... e sad koji će te dopast je veeeliko pitanje..
ići ili ne ići, pitanje je sad...

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Odg: kako dobiti dobar brod?
« Reply #3 on: 05/September/2009 »
U pravu si shopove drze koncesionari... Uh onda je veoma tesko da dobijes sta zelis, jer zamisli dosla si tamo da apliciras za posao i ti im govoris gde hoces a gde neces...  To je malo nezgodno

Offline zadranka29

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: kako dobiti dobar brod?
« Reply #4 on: 05/September/2009 »
znam...  :nono:
kako te potrefi!  -()- a koje san ja sriće, neće bit dobro!
rekla bi moja pokojna baba: bolje ti se rodit bez ___ nego bez sriće!  :rofl:
ići ili ne ići, pitanje je sad...