Author Topic: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (deveti deo)  (Read 13658 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
 Ma nemoj sad to ironicno tako,zao mi je sto neces nastaviti da citas,ali sta da se radi.  :hmm: :wave:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Kako se na horajzontu divno nauci da se najedes u roku od 15 sekundi :D udjes ,progutas,izadjes gotovo.... ma milina,,, Pizze sam jeo ko lud jer nas radi u Piceriji, 2nd cook,prv ugovor mu bio. Sad je na Caribbeanu. On meni pice ja njemu chicken burgers. A o tome kako su Ukrainke glupe, na horajzontu majkooooo!! aaaaaaaaa   ,. Secam se jedne Katarine ,koja je tu koliko i ja,cini mi se,ako ne i malo vise, naravno ni jedna Ukrainka ne radi u crew messu, ova sipa mleko na horajzontu, i vidim ja da je zbunjena,pa onako u sali pitam: tired? uspet? ona meni : net!, samo sto sam se okrenuo, ispusta ceo pitcher mleka po celom onom delu gde su mali frizideri na horajzontu. a ja joj kazem: i told ya.

Onda kradja cookies-a, pa onda raznih vrsta mesa,pakujemo,ma show. Kad pomene Rumuna i Ukrainku, pocetkom januara je dosla jedna plava, ona Julija koja je posle bila sa Indijcem. Kako je stigla,prvi ugovor naravno, radio sam TEA TIME, i vidim ona se muva sa Chef de Cuisine , RUmun ime mu Catalin. Nabildovan covek,ekstra izgleda, ona sa njim tu pred gostima pipka se,po stomaku ga pipka, nesto grle ovako smejure, a posle sta je bilo ,znate i sami :) Ukrainke rulz :V ajhaa

da li si imala mozda slucaj da su Britanke,lepe zaista,mislim ono nisu za baciti, bile toliko lude za Filipincima? iz SPA Britanke.. ovde kod mene, nekih par poludele za njima, a oni pederkastiji ne mogu biti.

19og marta kad sam odlazio, dosao je na brod na prvi ugovor jedan Brendon, poznat je ovde u Srbiji jer je bio u Velikom Bratu, kad se pojavio tamo, Menadzerka SPA centra, jedna Crnogorka,dodelila tu malu plavu Britanku da ga sprovede po briodu mali, samo da vi vidite kako su njoj oci caklile i sva je od srece skakutala,nije mogla da se odvoji od njega.. A decko gay :V nadam se da je saznala na vreeme. :D

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
AAAA Brendon je bio na brodu kod tebe,koja pozicija????Kako ne bih znala,on je prozivao Soraju u velikom bratu,cenim da je u spa otisao?Ma i da nisu pricali,vidi se da je gej.

A pa i ja sam kompenzovala hranu ovim kuvarima i pizza majstorima,ovim iz pizzerije prenesem burgere,a ovima u burgeru donesem pizzu,Pa kad sam delila po open decku cookies and milk,naravno i njima podelim.A ovim kuvarima sa horajzonta,nosila koka kolu.Daju mi onaj plavi bokal,odem ili do bara ili u pantri od picerije,posto je i tamo bila gun soda,i sipam im.U kad se setim onog rolata od pirinca,kavijara,ikre,i susija,njam njam,to se sluzilo nekim danima,kako sam to volela da kradem.  :D

Jel taj nas iz picerije mozda Nenad?

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
nije zove se Vlada.... Da Brendon. otisao u SPA za frizera.... pa dosao je dan kad sam ja otisao,tako da cu ga videti u junu....

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Ako nije dao sign off...Jbt ja toliko patim da odem u taj spa,ali to ide preko Steinera.Prvo moras da prodjes obuku u Londonu koja kosta 2000 evra ..Ajde to i nekako,nego ne mozes da odes na tu obuku dok ne zavrsis ovde kurs.Ok,kurs noktiju traje ovde mesec dana plafon,a i ja dosta znam sa noktima,taj akril znam solidno, a na brodu rade uglavnom s akrilom.  Ali ja sad prvo treba da idem na kurs ovde,pa onda na intervju ,koji mozda ni ne prodjem.AL ok mesec dana je ovde kurs...Bas imam veeeliku zelju,plus sto oni rade za Princess,a ja gde god da odem,na koji god brod,znam uvek nekog.A posao u spa je ladovina plus  :money:  :nokti:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
pa upisi i idi :D imas brodskog iskustva,ulivas neku sigurnost.. Ma izdrzace sigurno on,kad ljudi kao sto je on ima na svakom cosku :D if you know what i mean  oT

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Yes i know :D a kod mene na brodu bio je nas decko u vezi,sa deckom iz Juzne Afrike,show,ali belac je bio .Pokusacu,lakse mi deluje Steiner nego stuf  i gift shop..

Offline Mancha-Maser

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Mali savet,ako oces da upises nokte,Lesja Karic,Novi Sad,a drzi predavanja i u Beogradu u Akademiji za estetiku i kozmetologiju,vrhunski strucnjak,a mislim da ti i nije preterano skupa,sve u svemu potrazi je na fb :wave:

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Hvala,jel se uci i akril kod nje,posto to traze... :nokti:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Kad pominjes open deck. krajem decembra i pocetkom januara kada sam radio na Tridentu, ceo open deck je bio srpski :D Pedja buffet i Vanja Crnogorka kod mene , Neptuns pool,a Vlada i Sasa Calipso :D  i kad treba neka normalna kafa za nas sa Tridenta,samo okrenemo Calipso,proverimo ko radi,ako je nas Bartender tu,on napravi kafu,Pedja donese i milina :D

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Open deck je carski ...A vala i vama kuvarima,realno,jos malo malo pa udjemo u pantri da jedemo nesto,i mi i kuvari :) A Neptuns Pool je pretpostavljam isto sto i na Rubiju,Mrmejd Tail,ceo deo kod grilla.

A i koktele smo pili ,one bezalkoholne,ja sam pila Pinacoladu  :D

Nego nesto se mislim kad sam pomenula da bih se vratila ako bih samo na open decku radila,pa to i nije tako nemoguce,s obzirom da sam u kontaktu na fejsu sa assistant meterdijem, a oni prave nase rasporede,a on je sad na odmoru i vraca se na brod za dve nedelje.  :plovim:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
pa eto D:  :run:  bice ti super... ma open deck je keva... Obozavao sam shake od vanilije :D samo nalozim neku Peruanku i odma donosi D:

Offline Mancha-Maser

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Uci se i akril,ne znam ja bas sve tacno,samo sam par puta imao priliku da razgovaram sa njom i zakljucio da je veliki strucnjak,tako da ako budes htela iskontaktiraj sa njom sve ce ti objasniti :)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Aaaa,kako sam mogla da zaboravim na shejkove?ja od vanile ali obavezno toping od cokolade :D i sladoled naravno...Bas cu da pitam ass meterdija,mada veci problem je to sto sam dala otkaz drugi ugovor,mada ako im on garantuje za mene ,ko zna,hahaha.

Hvala Mancha-Maser.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
2012 Jedan nas kuvar ,prvi ugovor je dao sign off nakon 3 meseca. krajem te iste godine je poceo da smara tu glavnu za nas kuvare i Srbiju,da hoce da se vrati, i posle par mejlova ona mu rekla, ok videcemo. i u maju 2013 se ukrcao i normalno je sve bilo,zavrsio ugovor u novembru 2013 i evo ga vec dva meseca na Sun Princess