Author Topic: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (deveti deo)  (Read 13660 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Cekaj,smarao je agenta iz Napulja?Ovi iz safe cruza su mi rekli da ne mogu nista, i da to pitam agente iz Napulja,mada kao ne veruje...a moja drugarica je isla na intervju pa sam zato tad i  pitala,da bi kao otisle zajedno,sto je takodje nemoguce.I onda,ona njihova sekretarica,znate svi koja,kad sam je pitala za gift shop kao samo tecan Engleski i iskulira me.Ja joj kazem kako mi je sad savrsen,mada ni pre nije bio los,al ona kao tesko je za gift,ccccccccc.... :rolleyes: Izvini molim te,da ne primaju mozda takve kao ti ,mislim se,sve uslove imam,sve ,ma i vise od toga...

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Ma oni su...  oT  vidi sa ovima iz Napulja,sa onom koja ti je slala dokumenta za ukrcaj na drugi ugovor.. objasni situaciju,i napomeni da hoces u gift shop,a sve mi se cini da ces morati da odradis taj drugi ugovor ceo i tek onda da konkurises..

Samnom je bio jedan ACAT 5i ugovor,inace 4i kako ceka da proemni u Pursere i najzad pred kraj ovog 5og promenili su ga na Pursere,odradio je mesec dana dodatnih kao Purser,poslali ga kuci i sad treba na Ruby da se ukrca

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Pa ovi iz sejfa su rekli da je pitanje dal ce me primiti ,a kamoli za gift shop,ja sam ih pitala da idem na intervju opet,za gift.A rekli su da je pitanje dal bi me uopste i vratili ,ali da pitam ove iz Napulja,jer oni ne vole te sto daju otkaze...I ne znam zasto me ass meterdi kulira,poslala sam mu poruku,dal je moguce da se vratim obzirom na sign off,i cuti jos,a pise seen... :hehe:    A sinoc smo se dopisivali,pitao covek kako sam posto je gledao na vestima sta nam se desilo.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Vidi sa Naplotancima.... a metar ce ti se javiti,siguran sam,polako,samo da proveri sigurno

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Kaze da peoverim in Napoliii,kako on ne zna sam...A on ide na royal,imam neki trip da bih dobila tamo premestaj u gift,jer znam neke nase koji su dobili,al se i malo plasim,jer znas sta bi znacio moj povratak za neke supervizore,kao vidi jeee,nije se snasla kuci..A jesam i te kako,ali ide mi se opet,a ja sam takav baksuz da cu opet da dobijem brod od malog Italijana,inace srela sam ga na drugom ugovoru i dala otkaz posle 10 dana...

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Kaze da peoverim in Napoliii,kako on ne zna sam...A on ide na royal,imam neki trip da bih dobila tamo premestaj u gift,jer znam neke nase koji su dobili,al se i malo plasim,jer znas sta bi znacio moj povratak za neke supervizore,kao vidi jeee,nije se snasla kuci..A jesam i te kako,ali ide mi se opet,a ja sam takav baksuz da cu opet da dobijem brod od malog Italijana,inace srela sam ga na drugom ugovoru i dala otkaz posle 10 dana...

 :hmm:  -()-
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
A zašto si toliko zapela da se vratiš na Princess? Bilo bi ti puno jednostavnije aplicirati za neku drugu kompaniju. Tamo si bila, otišla , idemo dalje, ima i boljih prilika.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Verovatno zbog ljudi koje znam,A isto je i sa drugim kompanijama,sve su povezane sto se tice baze radnika...Uglavnom mi sto smo dali otkaze smo na nekoj nepozeljnoj listi...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
People come, people go, a to se posebno odnosi na kompanije s puno velikih brodova kao što je Princess. Ako si baš toliko "people person" onda bi ti se vidio Cunard jer se tamo uvijek vraćaš na isti brod.
Što se ovog drugog tiče, pa ne spadaju ti sve kompanije pod Carnival Corporation. Dakle, ništa te ne sprječava da apliciraš za Royal, NCL, MSC, Disney, Silversea, Viking itd. A i kompanije unutar Carnivala nisu tako čvrsto pvoezane, tako da bi za većinu njih mogal aplicirati bez da itko išta poveže, s izuzetkom P&O Australia. A ako želiš ići u shop ili Spa, onda ti je to ionako većinom pod koncesionarima.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Probacu prvo za shop,za bilo koju kompaniju .A ovima iz Napulja poslala sam mejl,i jos cekam na odgovor.A napomenula sam da imam sada i sve preporuke za shop.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Ja kada sam pre mesec dana pitao moje iz Napulja,da li mzoe da se prebaci i kako,rekli su mi: kad dodjes na brod na drugi ugovor,podnesi zahtev! pre toga ne moze ;d

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
To im je da te namame da dodjes,pa nema nazad  :D

Offline IVAN DIREKTOR

  • Registered
  • *
  • Posts: 188
    • View Profile
Re: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (deveti deo)
« Reply #42 on: 11/December/2014 »
Ako nije dao sign off...Jbt ja toliko patim da odem u taj spa,ali to ide preko Steinera.Prvo moras da prodjes obuku u Londonu koja kosta 2000 evra ..Ajde to i nekako,nego ne mozes da odes na tu obuku dok ne zavrsis ovde kurs.Ok,kurs noktiju traje ovde mesec dana plafon,a i ja dosta znam sa noktima,taj akril znam solidno, a na brodu rade uglavnom s akrilom.  Ali ja sad prvo treba da idem na kurs ovde,pa onda na intervju ,koji mozda ni ne prodjem.AL ok mesec dana je ovde kurs...Bas imam veeeliku zelju,plus sto oni rade za Princess,a ja gde god da odem,na koji god brod,znam uvek nekog.A posao u spa je ladovina plus  :money:  :nokti:

Па не треба ти за Стајнер да идеш у Лондон на обуку. Од прошле године те обуке раде у БГ.
Немој да ми плачеш на кућноме прагу, врата ће да ми у'вате влагу!  :yahoo: