Author Topic: evo i mene  (Read 2077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
evo i mene
« on: 04/September/2009 »
Pozdrav svima!

Imam 25 godina i spremam se otići na kruzer. To jest još uvijek razmišljam u koju se agenciju prijaviti ili da možda pokušam direktno u cruise tvrtku. Gospođa iz Lovrana mi je jako simpatična, ali mi se čini da u EP sad uskoro imaju intervjue za poslove koji me interesiraju dok bi u Lovranu trebalo čekati dulje. Radila bih kao odgajatelj, purser ili eventualno u gift shopu. Po struci sam prof. eng, a imam nešto malo iskustva i u turizmu, govorim tri jezika, pa mi se to čini ok izbor.

Jučer sam pročitala čitavi forum i još uvijek razmišljam o tome za što da se prijavim, pa ću se još malo raspitati prije konačne odluke.

Eto  :plovim:

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Odg: evo i mene
« Reply #1 on: 04/September/2009 »
Nigde neces naci vise informacija o poslu na kruzerima nego ovde... Ne mislim samo na Balkan nego i globalno. Lepo bi bilo ako imas prijatelja koji je licno bio prenese iskustva.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: evo i mene
« Reply #2 on: 04/September/2009 »
Pozdrav svima!

 Radila bih kao odgajatelj, purser ili eventualno u gift shopu. Po struci sam prof. eng, a imam nešto malo iskustva i u turizmu, govorim tri jezika, pa mi se to čini ok izbor.


Jako dobar suzeni izbor.  ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Odg: evo i mene
« Reply #3 on: 05/September/2009 »
imam poznanicu koja je radila kao youth counselor za carnival i bila je zadovoljna. vratila se na drugi ugovor makar nije planirala. nažalost, nisam s njom u kontaktu, ali jedna dobra prijateljica je isto jako zainteresirana pa ću uskoro čuti što joj je ova prva rekla. :)

hvala svima na javljanju  b00/