Author Topic: Tui cruises  (Read 2727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Tui cruises
« on: 22/May/2014 »
http://tuicruises.com/
Evo za pocetak da dam link. Jako mi je cudno da o ovoj kompaniji nema ama bas nista ovde,jeste da je mlada ali verujem da je vecina cula a i da neko od nasih radi.
E sad ja ono sto znam o istoj je od kolega sa Astora (pretezno Myanmar i Nemci) koji su radili tamo.Imaju dva broda kupljena ili dobijana od Celebrity-a (royal je co owner) i novi koji je trebao da izadje ovog meseca,ako vec nije.Odlican brod po onome sto sam mogao da vidim na netu. Mislim da im regruterstvo rade Seachef's pa me jos vise cudi da nema nikog taMO jer ima masa ljudi sa ovih postora koji su saradjivali ili jos uvek saradjuju sa njima.
E sad,ja bi da idem u bar,i ako to ne mogu na svojoj kompaniji zbog raznoraznih gluposti mislio sam da idem na TUi.Plata je za bar po prici ljudi koji su radili 1100 jevra plus komisija plus tips.Za restoran se nisam raspitivao preterano ali kazu da su slicne plate.Ugovori 6 meseci,supervizori Nemci,Turci i Rumuni uglavnom.Kabine solidne s tim da na novom msh.3 svaka ima zasebno kupatilo/wc,ugovori za evropljane kao sto rekoh su u jevrimA i na 6 meseci za azijate $ i 9 meseci...Saznacu jos stvari uskoro pa cu da postavim,i setite se verovatno sta sam cuo a ako neko ima neko pitanje jos bolje,poguraceme u prisecanju verovatno.
Sefe nadam se da je tema OK .

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Tui cruises
« Reply #1 on: 23/May/2014 »
Dobro vece,
Da li ova kompanija prima samo radnike koji znaju njemacki (posto vidim da je sajt na njemackom),da li je to okeanska ili rijecna kompanija?

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Tui cruises
« Reply #2 on: 23/May/2014 »
Dobro vece,
Da li ova kompanija prima samo radnike koji znaju njemacki (posto vidim da je sajt na njemackom),da li je to okeanska ili rijecna kompanija?
Eto to sam zaboravio da pomenem-nije potreban nemacki,ali u toku ugovora imate redovne casove i polaganje nivo Nemackog jezika,prvi nivo je po prici svih najosnovnije nesto sto svako moze da nauci.Znaci moze bez nemackog.A usao si na sajt,verovatno si primetio brodove koje imaju,tesko da mogu da ih proteraju kroz Rajnu,Majnu i Dunav  :D
Prekookeanska je kompanija i rade sa tri broda sve destinacije. MIslim sve kontinente.

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 24/May/2014 »
kolika li je plata fotografima?

Послато са PAP3540DUO уз помоћ Тапатока