Author Topic: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean  (Read 18406 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean
« Reply #30 on: 19/June/2014 »
Koji agent? To što on radi možeš i ti.
Otvori obrt (koji nema nikakve troškove), i naplaćuj priče o kruzerima $65 po glavi.
Izdaš im račun na kojem piše da ti ne mogu ništa, i to je to.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tina.rab15

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean
« Reply #31 on: 20/June/2014 »
@tina.rab15 super si opisala posao security-a, ja sam aplicirala i rekli su mi u agenciji da za sad cekaju tacan datum intervjua +U+ da prikupe sve prijave i da vide ko ce raditi intervju posto je ovo novo za njih tj. nova pozicija, ali mi ovo mnogo znaci sto si napisala  :clapping:


To je samo osnovno objasnjenje.Samo kaj se radi na gangway-u.Ima toga stvarno brdo.
Ako bude intervju imal Eric iz Izraela.Onda bez straha.Lik je stvarno super.Samo opusteno,osmjeh na lice i ne skidaj ga do kraja intervjua.Meni je s njim intervju trajal skoro sat vremena.Probaj zamisliti sve moguce situacije koje bi se mogle dogoditi i nacin na koji bi ih rjesila.Jer to bude sigurno pital.Zna biti stvarno svega pa im je bitno da si u stanju to i rjesiti.A imas i na njihovoj stranici kaj gosti smiju a kaj ne pa i tu dobis neke odgovore.
Nadam se da bude intervju uskoro.I sretno.

Offline Bubble

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean
« Reply #32 on: 22/June/2014 »
Da li i ljudi iz Srbije mogu da konkurisu za ovu poziciju (zbog price o zabrani Srba na Royalu)?

Offline seka

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean
« Reply #33 on: 25/June/2014 »
@Bubble  ::yes:: mogu na prvoj strani ove teme imas meil adresu na koju treba da posaljes cv  :wave:

Offline Bubble

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Novo*** Security Guards for Royal Caribbean
« Reply #34 on: 27/June/2014 »
Kako mogu, kada meni u Kouzonu rekose da ne mogu  :nono: Jel ima ko iz Srbije da je vec usao u ovu pricu?