Author Topic: Uniforma za buffet steward na Princess Cruise- Isklju?ivo suknja?  (Read 3672 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neruda

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Molim nekoga, ko je bio ili je trenutno na nekom od brodova Princess Cruises kompanije, da napiše da li devojke koje rade kao buffet steward moraju da nose suknju  :hehe: ili mogu i pantalone  :run: ?
Čujem oprečna mišljenja, pa bi mi bilo značajno da pročitam kako je tačno na terenu...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Molim nekoga, ko je bio ili je trenutno na nekom od brodova Princess Cruises kompanije, da napiše da li devojke koje rade kao buffet steward moraju da nose suknju  :hehe: ili mogu i pantalone  :run: ?
Čujem oprečna mišljenja, pa bi mi bilo značajno da pročitam kako je tačno na terenu...
Samo suknja.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Neruda

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ok, hvala na odgovoru.

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Unforma za bar steward, Princess? Mogu i pantalone? Ili nije stvar :hehe: izbora?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Unforma za bar steward, Princess? Mogu i pantalone? Ili nije stvar :hehe: izbora?
Odgovorih gore vec. :waiting:
Za bar stewardess isto vazi.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Ahahaha druze odgovorio si za drugu poziciju, zato pitam... :neceici: Pisu da treba da ponesemo pantalone, suknje...samo me zanima ima li opcije da se bude samo u pantalonama i da se suknja obidje... ;D

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ahahaha druze odgovorio si za drugu poziciju, zato pitam... :neceici: Pisu da treba da ponesemo pantalone, suknje...samo me zanima ima li opcije da se bude samo u pantalonama i da se suknja obidje... ;D
Nema opcije, neke djevojke su pokusavale da dodju na posao u pantalonama, ali su ih supervizori vracali da se presvuku. Tako da, suknja ti ne gine. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
 :facepalm: Hvala... :-)