Author Topic: Bio jednom jedan grad,po imenu Kruzer (jedanaesti deo)  (Read 10186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nikome nije jasno kako je uspeo da unese drogu na brod,pored obezbedjenja i skenera.Assistan meterdi,je napravio sastanak i rekao je da je ,naravno dobio otkaz i da je poslat u zatvor,u Americi.

Droga može vrlo lako da se unese u bilo kojoj karipskoj luci. Nema skenera za drogu. Nema pasa da njuškaju. Iznošenje sa broda je već puuuno veći problem.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Mogao je po brodu da je rasproda  :money: :rofl:

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
 Sve se nastavilo nekim normalnim tokom,sve je bilo u redu,radila sam i dalje na open decku.Poslednji dan Evropskog kruza bio je Lisabon,i izasli smo svi napolje. U samom centru grada,prilazili su neki momci i nudili nam da kupimo drogu,u sred grada.Nismo mogli da verujemo...Seli smo u jedan restoran ,a tu su bili i putnici pa smo s njima proveli pauzu . Odmah posle Portugala,krenuli smo za Ameriku.Sedam dana smo putovali preko okeana.Bilo je nevreme cesto,brod se dosta ljuljao ,pa se mngi nisu osecali dobro.A cesto je bila i jaka kisa. Nije bilo puno putnika,i kruz je bio dosta jeftin ,pa nismo bas mnogo ni prodavali pice .Ali svako vece se sat pomerao unazad,pa smo imali sat vremena vise za spavanje .Jedan dan,onaj supervizor Rumun ,pozvao me je da dodjem uvece s njim u crew bar.Rekla sam mu da ne mogu i da imam druge planove,a on je insistirao i rekao je da ce biti tamo i da me ceka,i otisao je.Naravno da nisam otisla,a on je sutradan rekao kako me je cekao i narucio i meni pice,pa je popio i moje i svoje pice,pa se napio i sad je mamuran ,i boli ga glava,jadan on .Lepo sam mu rekla da necu da dodjem. Jedno vece otisla sam na zurku,moj decko je bio umoran i nije  isao,ai mi je rekao da ja odem,znao je da cu da budem sa nasim zajednickim prijateljima .A bio je tu jedan decko,isto iz Srbije,uvek je tako prilazio gde god me vidi da prica samnom,ali ne kao i ostali,videla sam ja da tu ima ipak nesto vise .Ali bio je vec neko vreme u vezi sa mojom koleginicom.iz Juzne Amerike,pa sam mislila da se skrasio.A ona se bas zaljubila u njega .I to vece pozvao me je posle zurke u njegovu kabinu,i rekao je da ce doci i njegova devojka,pa da posle odemo s njom kod njenih prijatelja u jednu kabinu gde oni prave zurku .Rekoh ajde,sto da ne .Medjutim otisli smo ali nje nije bilo,on je rekao kao da je malo sacekamo .Pricali smo o brodu ,o ljudima,i onda je poceo da prica kako dobro izgledam,od kad idem u teretanu ,itd itd.Poceo je da mi prica kakve su devojke na brodu,i sta je sve radio sa nekim devojkama ,u svojoj kabini ,kao i njegov cimer.On je sve to pravdao ,kao da je to brod i nestvaran zivot,i da se na kraju svi vrate kucama,i vise nikada ne sretnu ,pa kao da se nista nije ni desilo.Rekla sam mu da je to meni grozno,i kao da je krenuo da me poljubi,nagao se prema meni ,i odgurnula sa ga.Onda je kao pozvao devojku da joj javi da cemo doci pravo u tu kabinu na zurku ,ali ja sam samo besno otisla u svoju kabinu.Nisam mogla nista da joj kazem,nije moje da joj kazem kakav je on,a mozda mi ne bi ni verovala.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U samom centru grada,prilazili su neki momci i nudili nam da kupimo drogu,u sred grada.Nismo mogli da verujemo...

standardna policijska praksa.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
standardna policijska praksa.

namestaljka?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
namestaljka?

Entrapment vs. Opportunity

The key aspect of entrapment is this: Government agents do not entrap defendants simply by offering them an opportunity to commit a crime.
Judges expect people to resist any ordinary temptation to violate the law.
An entrapment defense arises when government agents resort to repugnant behavior such as the use of threats, harassment, fraud, or even flattery to induce defendants to commit crimes.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tali

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Nisam mogla nista da joj kazem,nije moje da joj kazem kakav je on,a mozda mi ne bi ni verovala.
Eh, tolko o ženskoj solidarnosti, iskrenosti prema drugima i vrlinama koje ceniš. +U+

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Mani me toga,tako smo drugarica i ja u srednjoj skoli bile solidarne i rekli jednoj iz odeljenja da je decko vara,pa se jos i posvadjala s nama.

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Ti stalno nesto hejtujes .

Nastavljam svoju pricu veceras ili sutra,uzela sam malo stene,pa po ceo dan oko njega .

Offline Jovana_Bg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Vec sam pomenula da je brod najslicniji srednjoj skoli,samo sto umesto svezaka i knjiga nosite posluzavnike .Prvo zbog cestih sastanaka,gde supervizor ,sto je kao razredni staresina,drzi govore o pravilima ponasanja,poslu,i ostalim stvarima,vama i vasoj grupi,sto vam je kao jedan razred.Brod je kao produzena srednja skola,vi i vasi vrsnjaci ste stalno zajedno,imate iste nadredjene,radite na istom mestu.Samo sto uz sve to i putujete,i delite sva ta lepa iskustva .Kao u svakom odeljenju,uvek ima odredjenih profila ljudi.Uvek ima neki veseljak,neki namcor,neki bucko sa naocarima,neki kafandzija,galamdzija,itd...Imate i pauze ,sto vam dodje slicno malom i velikom odmoru u skoli.
   Vecinu prijatelja,s kojima ostajete prijatelji celog zivota,su oni iz ranog detinjstva i iz srednje skole,a ako imate srece ,upoznate i na poslu nekog dobrog prijatelja za ceo zivot.Povremeno se cujem sa nekim ljudima sa broda,a sa nekima i mnogo cesce,i te ljude kad cujem ,osecam se kao da se cujem sa nekim iz srednje skole,s kim nisam bas ostala toliko bliska,ali se ipak povremeno cujemo,i pricamo o zajednickim dogodovstinama iz skole,odnosno sa broda.I neretko se okupi neka manja ekipica,koja se u skoli,odnosno na brodu najvise vidjala.To su lepe stvari koje vam donosi brod.A tek prijatelji sirom sveta,svi oni me cesto zovu da dodjem na odmor kod njih,steta sto je vecina njih sa drugih kontinenata,ali nije ni to nesto sto se ne moze ostvariti.
    E sad,da se vratim na crossing,prelazak na drugi kontinent.Koliko sam samo cekala Ameriku,najvise sam zbog toga i izdrzala ceo ugovor.Ne vidjaju se jednom Karibi i Bahami,a najlepe od svega bio je dry dock,na Bahamima,12 dana jako malo posla,i vremena za uzivanje.