Forum
21/Rujan/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: 1 [2]
  Print  
Author Topic: Starboard ili Harding Brothers...  (Read 7422 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
antonija
Registered
*

View Profile
« Reply #15 on: 14/Lipanj/2011 »

pozdrav,
poslala sam mail ovoj agenciji invermore, točnije heleni vehovec.
dobila sam odgovor da pošaljem potrebne dokumente (cv, sliku itd.) sve sam poslala i imaju interview u rijeci 05.09 za gift shop.
nije spominjala nikakav telefonski interview vec da ce me kontaktirat 2 tjedna prije interview-a putem mail-a.
jeli možda netko zna jeli oni samo surađuju sa harding brothers ili još nekim?
Forum
« Reply #15 on: 14/Lipanj/2011 »

antonija
Registered
*

View Profile
« Reply #16 on: 14/Lipanj/2011 »

ma čekaj...na njihovoj stranici (invermore shippnig) piše da je potreban engleski ,talijanski ili španjolski za ass shop departement a meni je u mail-u poslala ovo -Shop Assistants (male / female) good english, aged beetwen 21 and 35.. helena vehovec?

CRUISE LINE JOBS

Open positions   Basic Criteria

SPA DEPARTMENT
Hairdressers (male / female)
Beauty Therapists (female)
Massage Therapists (female)
Personal Trainers (male / female)
Nail Technicians (female)
Acupuncturists (male / female)
Medi-Spa Physicians (male / female)
Dentist (male / female)

Aged between 21 - 50
Good English
Diploma / Certificate in profession
www.onespaworld.com

SHOP DEPARTMENT
Shop Assistants (male / female)
Shop Managers (male / female)   
Aged between 21 – 35
Good English[/b][/b]
www.starboardcruise.com

F & B /  HOTEL  DEPARTMENT
Assistant Waiter (male / female)
Bar Waitresses (female)
Aged between 21 – 30
Good English
Working Experiences
www.carnivalcruises.com

PHOTO DEPARTMENT
Photographers (male / female)
Aged between 21 and 30
Good English
Working Experiences
www.image.com
Forum
« Reply #16 on: 14/Lipanj/2011 »

CEO
Administrator
Registered
*

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #17 on: 14/Lipanj/2011 »

Da, skužio sam da pitaš jel oni zapošljavaju samo u HB u gift shop, pa sam maknuo svoj post.

Ovaj mail koji si dobila je onako generički, vjerovatno čisto da vidiš što sve imaju u ponudi.

Znanje engleskog jezika je obavezno, a ako znaš i još koji, bolje za tebe.

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
antonija
Registered
*

View Profile
« Reply #18 on: 14/Lipanj/2011 »

da , pa mi nije bilo jasno smile smile ma bilo bi najbolje da ih pitam a ne da se oslanjam na ono možda. hvala i pozdrav
Traxx
Registered
*

View Profile
« Reply #19 on: 20/Siječanj/2012 »

Jel istina da na HB vacation traje samo 4 tjedna?

Moze li se produzit?

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.
Plivač
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #20 on: 20/Siječanj/2012 »

Ne,ali ako je više od tri meseca,onda moraš ponovo da se prijaviš,pa ti od prve plate uzimaju onih 300 funti da se osiguraju(vraćaju ih ako odradiš ceo ugovor) i uzeće ti nešto novca od druge plate za avionske karte.Naravno ne u punom iznosu,već negde oko trećine cene avionske karte sa kojom si došao na brod.Barem je tako bilo u mom slučaju.

Čašu meda jošt' niko ne popi, što je časom žuči ne zagrči; čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju.
Forum
« Reply #20 on: 20/Siječanj/2012 »

Traxx
Registered
*

View Profile
« Reply #21 on: 21/Siječanj/2012 »

Ok konkretan primjer...odradim ugovor 6mj i uzmem Vacation 2mj ... sve u redu?

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.
Plivač
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #22 on: 21/Siječanj/2012 »

Moje kolege su mi pričale kako treba sam kontaktirati centralu kompanije,da ne dozvoliš da te oni pozovu,jer mogu zaboraviti na tebe.Evo ja bi trebalo da krenem na drugi ugovor u februaru,i to je više od tri meseca pauze,pa mi uzimaju ono što sam ti pomenuo(bond i nešto para za kartu),a sa njima sam u kontaktu od pre dva meseca,mesec dana pošto sam se vratio sa prvog ugovora.Na appraisal-u koji ćeš dobiti stoji rubrika sa tri broda koji su na tvojoj listi želja za sledeći ugovor.Pored toga imaš i rubriku gde možeš upisati koliki bi odmor želeo do sledećeg ugovora.Ali pazi,taj odmor zavisi i od toga na koji ćeš brod ići.Na primer,ako ima mesta na nekom od tri broda koje si naveo u appraisal-u,ali mesec dana pošto si završio prethodni ugovor,pa ti pristaneš,automatski ti se skraćuje odmor ako želiš recimo dva meseca odmora.Kapiraš?Dosta zavisi.Jedna moja drugarica je još na brodu sredila da za sledeći ugovor dobije mesto na brodu Azura(P&O UK) zajedno sa mužem.Znači,možeš tražiti mesto na nekom brodu za svoj sledeći ugovor još pri kraju tekućeg ugovora.

Čašu meda jošt' niko ne popi, što je časom žuči ne zagrči; čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju.
Forum

Pages: 1 [2]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima