Author Topic: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...  (Read 3080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pitam

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« on: 07/September/2009 »
Novi sam pa pozdravljam šefove foruma, moderatore i ostalu administraciju koja se nije našla prozvanom  :plovim:

eto mene ovo nešt interesira i ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...

vidim hrpetinu tema i pročitao sam dosta toga,ali nikako ne mogu shvatiti

1. Kad se ide po Karibima, Havajima, Meksiku da li se dobije slobodnog vremena za razgledanje, kupanje i ostale aktivnosti? Znači glupo je zaista da se dođe tamo i onda ne vidiš apsolutno ništa pa kad se vratiš doma svi te pitaju: A kako je bilo na Havajima? A ti kažeš: Pa, bio sam samo na brodu.  -()-

2. Ako se izlazi tamo, kako se rješava problem s vizama?


Offline pitam

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #1 on: 08/September/2009 »
Novi sam pa pozdravljam šefove foruma, moderatore i ostalu administraciju koja se nije našla prozvanom  :plovim:

eto mene ovo nešt interesira i ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...

vidim hrpetinu tema i pročitao sam dosta toga,ali nikako ne mogu shvatiti

1. Kad se ide po Karibima, Havajima, Meksiku da li se dobije slobodnog vremena za razgledanje, kupanje i ostale aktivnosti? Znači glupo je zaista da se dođe tamo i onda ne vidiš apsolutno ništa pa kad se vratiš doma svi te pitaju: A kako je bilo na Havajima? A ti kažeš: Pa, bio sam samo na brodu.  -()-

2. Ako se izlazi tamo, kako se rješava problem s vizama?



ima li zainteresiranih d asmi odg na pitanja, hvala :)  :-))))'

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #2 on: 08/September/2009 »
Dečko ne moraš da se uvlačiš u d**e ''šefovima foruma, moderatorima i ostaloj administraciji'', nećeš tako lakše otići na brod...

A na tvoja pitanja više puta je odgovarano na ovom forumu, ako si toliko lenj da odvojiš pola sata za čitanje ja mislim da niko i ne treba da se trudi da tebi odgovori na pitanje pogotovo ne moderatori kojima pokušavaš da se uvučeš...

Offline pitam

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #3 on: 08/September/2009 »
Dečko ne moraš da se uvlačiš u d**e ''šefovima foruma, moderatorima i ostaloj administraciji'', nećeš tako lakše otići na brod...

A na tvoja pitanja više puta je odgovarano na ovom forumu, ako si toliko lenj da odvojiš pola sata za čitanje ja mislim da niko i ne treba da se trudi da tebi odgovori na pitanje pogotovo ne moderatori kojima pokušavaš da se uvučeš...

no hard feelings but...

tema ima milijardu i ne znam što u kojoj piše, konkretno za vize i izlazak sa broda bez vize ni searchom nisam mogao naći.. isto tako koliko sam shvatio,kakve veze imaju administratori i moderatori sa odlascima na brod, ovo je samo forum!? ili se varam? ulizivanje? tko kaže da želim na brod, prvo se želim raspitati i informirati,a već sam naišao na zle komentare,mislim da to nije u redu.

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #4 on: 09/September/2009 »
Waltheru šta popljuva čoveka toliko iz čista mira? ""]]
Stvarno je veliki forum i ima dosta tema,pa i desi se nekad da ne može sve da se nadje ni uz pomoć pretrage.


pitam,ja duže vreme pratim ovaj forum i iz onoga što sam pročitao od drugih,čini mi se da imaš nekih 4 do 5 sati vremena kako bi posetio sva ta mesta gde brod pristaje.Najbolje da neko ko je bio na brodu ovo potvrdi,ali čini mi se da je to otprilike tako.
Dok si na brodu viza ti ne treba,jer dobiješ neku I95 karticu.To je,ako se ne varam,neka vrsta lične karte sa kojom možeš izlaziti sa broda.

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #5 on: 10/September/2009 »
Podrzavam Walther-a mali uozbilji se, sta smo mi ludi sto smo iscitali ceo forum,
ako te nesto zanima potrudi se  +U+ :tuctuc:

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: ne da mi vrag nekog mira da ne priupitam...
« Reply #6 on: 10/September/2009 »
Waltheru šta popljuva čoveka toliko iz čista mira? ""]]
Stvarno je veliki forum i ima dosta tema,pa i desi se nekad da ne može sve da se nadje ni uz pomoć pretrage.

Sve se moze naci uz pretragu  ::yes:: :rtfm: :rtfm: