Author Topic: Mora li se znati plivati?  (Read 6939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #15 on: 01/June/2014 »
Hvala ti na odgovoru.
Ja sam bas mislio reci da smo off topic , ali ja sam ovdje novi pa nisam htio da zanovijetam  :deda:
A gdje se ti certifikati dobiju?
Koji je to tvoj trening centar koji ne trazi plivanje?
Moram li to imati ako apliciram na poziciju ass waitera ili buffet stewarda ili se ti certifikati moraju imati ako se prijavljujem na bilo koju poziciju?
Za ass. buffet poziciju ti ne trebaju ti sertifikati i ne moras znati plivati.
Izvinjavam se sto sam otisao u off topic, nego samo sam htio konkretno odgovoriti cinjenicama bez globalizovanja. ;D
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #16 on: 01/June/2014 »
Za ass. buffet poziciju ti ne trebaju ti sertifikati i ne moras znati plivati.

potvrdjujem...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #17 on: 01/June/2014 »
moras da znas da plivas ako hoces da se kupas po bazenima i morima :D

salim se ;)

Offline Bosancheros

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #18 on: 01/June/2014 »
moras da znas da plivas ako hoces da se kupas po bazenima i morima :D

salim se ;)

Hvala vam puno zaista ste od pomoci! Cijenim to!  :banana:
 Jedno pitanje  koje je ovo radno mjesto, ovo sto je predstavljeno da ovom videu, cini mi se ok, i ne toliko tesko, pretpostavljam da je opis radnog mjesta da donosis hranu i smještaš na ove police i kad nestane opet ponovo, mozda i čistiš iza gostiju i to je to.
Još jedno pitanje...Da li dozvoljeno da platiš filipincu ili indijcu da odradi smjenu umjesto tebe?
 Šta ako nadređeni sazna?
Postoji li kazna za to?
I ako može da mi neko kaže koje je radno mjesto ovo na videu... hvala svima od srca!

 https://www.youtube.com/watch?v=taeNhOxhf5A


Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #19 on: 01/June/2014 »
Hvala vam puno zaista ste od pomoci! Cijenim to!  :banana:
 Jedno pitanje  koje je ovo radno mjesto, ovo sto je predstavljeno da ovom videu, cini mi se ok, i ne toliko tesko, pretpostavljam da je opis radnog mjesta da donosis hranu i smještaš na ove police i kad nestane opet ponovo, mozda i čistiš iza gostiju i to je to.
Još jedno pitanje...Da li dozvoljeno da platiš filipincu ili indijcu da odradi smjenu umjesto tebe?
 Šta ako nadređeni sazna?
Postoji li kazna za to?
I ako može da mi neko kaže koje je radno mjesto ovo na videu... hvala svima od srca!

 https://www.youtube.com/watch?v=taeNhOxhf5A


Da platis nekom da odradi smjenu umjesto tebe? ""]] To niti sam cuo da je neko uradio, a niti je moguce. Je li ti tamo mislis da se zabavljas i kupas i da primas pare, ne ide to tako majstore. :neceici: Rad je prvi a uzivanje tek ako stignes i ako se smiluju da ti daju time off pa da sidjes na kopno sa broda.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bosancheros

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #20 on: 01/June/2014 »
Da platis nekom da odradi smjenu umjesto tebe? ""]] To niti sam cuo da je neko uradio, a niti je moguce. Je li ti tamo mislis da se zabavljas i kupas i da primas pare, ne ide to tako majstore. :neceici: Rad je prvi a uzivanje tek ako stignes i ako se smiluju da ti daju time off pa da sidjes na kopno sa broda.

pa druže nisam ja to izmislio niti prvi rekao, vidio sam čitajući forum da mnogi govore da plate indijcu ili filipincu da nesto odrade za njih...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #21 on: 01/June/2014 »
pa druže nisam ja to izmislio niti prvi rekao, vidio sam čitajući forum da mnogi govore da plate indijcu ili filipincu da nesto odrade za njih...
Ne ovaj posao majstore, kao ass. buffet ili buffet radis 11 sati dnevno i uvijek je manje ljudi nego sto im treba tako da se tacno zna ko sta radi i kako radi, na to zaboravi. Ljudi trebaju da shvate da tamo ide da se radi a ne da se ispijaju kokteli.
Opet se ide u off topic.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bosancheros

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #22 on: 01/June/2014 »
Ne ovaj posao majstore, kao ass. buffet ili buffet radis 11 sati dnevno i uvijek je manje ljudi nego sto im treba tako da se tacno zna ko sta radi i kako radi, na to zaboravi. Ljudi trebaju da shvate da tamo ide da se radi a ne da se ispijaju kokteli.
Opet se ide u off topic.

Ok hvala ti za tvoj odgovor, ali ja sam čitajući forum shvatio i neke druge stvari da mnogi i pored posla zaista mnogo i derneče i provode se, ja lično bih volio da zaradim i radim, ali ako mogu nekoga podmititi da uradi nesto za mene zasto ne bih  :party:

jel pametno da apliciram za buffet stew ili ass waitera...kontam ako ne budem prosao kao ass waiter ponudit ce mi posao u bufet, koliko sam shavtio ass waiter je iznad bufet stew

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #23 on: 01/June/2014 »
Ok hvala ti za tvoj odgovor, ali ja sam čitajući forum shvatio i neke druge stvari da mnogi i pored posla zaista mnogo i derneče i provode se, ja lično bih volio da zaradim i radim, ali ako mogu nekoga podmititi da uradi nesto za mene zasto ne bih  :party:

jel pametno da apliciram za buffet stew ili ass waitera...kontam ako ne budem prosao kao ass waiter ponudit ce mi posao u bufet, koliko sam shavtio ass waiter je iznad bufet stew

Mozes da platis nekome da ti opere ves ili pocisti kabinu ili tako nesto, al da se pojavi na poslu umesto tebe, to vec ne ide tako lako...

Asst Waiter i Asst Buffet Steward/Buffet Steward je manje vise ista pozicija samo na razlicitim kompanijama...

Citaj ti jos malo Forum...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Bosancheros

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #24 on: 01/June/2014 »
moze li mi neko reći koja je ovo pozicija koja je prikazana na ovom videu tj interesuje me posao ljudi iza ovih polica sa hranom jel to buffet steward?

https://www.youtube.com/watch?v=taeNhOxhf5A

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mora li se znati plivati?
« Reply #25 on: 01/June/2014 »
sad je bilo dosta offtopic-a.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)