Author Topic: gde u Evropi ima da se po povoljnim cenama kupe laptopovi i mobilni telefoni?  (Read 3413 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager


Pitanje: gde u Evropi ima da se po povoljnim cenama kupe laptopovi i mobilni telefoni?
Gledao sam preko Amazona Britanskog,tu su oko 500e neki koji bi kod nas kostali i malo manje,pa mi se ne da bas toliko para za laptop...

Baza broda ce biti u Southapmtonu.

Hvala

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Mislim da je Gibraltar nekakva bescarinska zona i da su tamo mnoge stvari osjetno jeftinije nego u UK, mnogi su tamo masovno kupovali cugu i nosili na brod. Bacio sma pogled u neku trgovinu s mobitelima i činilo mi se povoljnim. Općenito, koliko sam mogao primjetiti, mislim da je Portugal ima najniže cijene od svih zapadnoeuropskih zemalja.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
hvala... hmmm ne verujem da cemo iti u Portugalu ,dok budemo bili u Evropi,ali Gibraltar sigurno...

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Obiđi robne kuće u Southemptonu, ja sam tamo kupio jeftinu, a godinama poslije se ispostavilo i vrlo vrlo kvalitetnu odjeću, obuću, pogotovo ono što je bilo "made in UK"
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Potvrđujem za Southampton. Moguće je kupiti dobre a povoljne cipele, dobar je izbor ali ono po čemu Southampton prednjači su tenisice, nisam se mogao načuditi koliko je to tamo jeftino. Tenisice najpoznatijih brandova kao što su recimo Puma, Adidas i itd. možete dobiti za pola cijene koju bi platili u Hrvatskoj, ili možda tek za trećinu, baš sam dolazio u iskušenje i da kupim nekoliko pari iako mi tad uopće nisu trebale nove tenisice. Općenito je shopping vrlo ugodno iskustvo u Southamptonu, prodavači su vrlo ljubazni i uslužni. Što se eletronike tiče imao sam dojam da su cijene više-manje kao kod nas, možda su mobiteli malo jeftiniji, ali mi laptopi i tableti baš i nisu djelovali kao neka bagatela. Inače, Gurnesey vam je isto tako oslobođen nekih poreza, pa ako se nađete u St. Peter Portu, pronjuškajte malo. Navodno je alkohol jako jeftin ali nisam bio osobito impresioniran cijenama, mislim da je Gibraltar bolji.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Garderoba definitnivno u UK, kao i u Norveskoj, kada im je kraj sezone, imaju abnormalne popuste,za primjer, kupio sam sebi kaput u Tromsu (Norveska), platio sam ga 30e, "made in Norway" ne Bangladesh. Originalna cijena mu je bila 190e, pa sada vidite kolike popuste udare.

Sto se tice telefona 100% mogu da kazem da je u Barseloni najeftinije, jer sve shopove drze Indijci i Pakistanci, i normalno, ukoliko si pametan i znas se cjenkati, mozes da uzmes najnovije telefone po skoroo duplo jeftinijoj cijeni nego u drugim zemljama.  :uzdravlje:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Hvala na savetima, ako ikako budem mogao da izadjem u Southu,jer ce to biti turnaround, pogledao sam ima neki shoping centar na nekih 10ak minuta od porta....

 pa ako se ukaze prilika ,parice idu tamo :D hvala vam... a za Norvesku vrv ce biti nesto,