Author Topic: Kouzon prezentacija 06.06. i apliciranje za posao  (Read 2657 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Pozdrav svim clanovima foruma
Prvo bih se zahvalio svim clanovima sto su mi odgovarali na privatne poruke a posebno Argonaut,miri,Zliigac,mlw (cak i preko fb je odgovarao) i black87 koji mi je poslao materijal za vjezbu.
Nakon visemjesecnog iscitavanja foruma odlucio sam i ja da apliciram za posao na kruzeru kod Kouzona u BL.Prezentacija je bila odrzana u petak 06.06. i to je nesto sto se kod njih mora proci,meni je licno bila dosadna jer sam sve otprilike znao  zbog foruma i ljudi koji su mi odgovarali na pp.
Najvise se trazi cistaca i kuvara(oni i najbrze odu na brod) i naravno ostalih kao sto su fotografi,konobari,security...
Posle dugog razmisljanja odlucio sam da apliciram za BAR SERVER/WAITER i aplikacija kosta 20km i vrijedi godinu dana,vodjen logikom ako ne prodjem intervju za tu poziciju regruter mi moze ponuditi BAR UTILITY.Svi koji su aplicirali moraju proci njihovu obuku koja ce biti odrzana 24. i 25. 06. i kosta za restoran i bar 100km a za sve ostale 50km.
Posto je prvi intervju za Royal,a za njega je potrebno znati jos jedan strani jezik,trenutno preko Deutsch warum nicht usavrsavam njemacki.
Nama su obecali da posle aplikacije ne smije  proci 8 mjeseci a da ne odes na brod...
LIjep pozdrav svima



Offline togapyy

  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Bio sam i ja neki dan ali nisam ostao poslije, odma sam otisao.. kad je preliminarni, jel ove sedmice? Jesi li predao biografiju na engleskom i sve to?
"But if you never try you'll never know" - Coldplay

Offline Wiwall

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Celebrity Cruises,Cunard
  • Recruitment Agency: EP,Online
  • Job Title: Bar Waiter
Sretno  :uzdravlje:

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ja sam sjedio iza tebe,sjecam te se,jedini si bio za foto.
Nisi mogao aplicirati jer trening pada na dan kad ti je prijemni ili tako nesto...
Aplikacija ti kosta 20km i vrijedi godinu dana,CV na engleskom,slika,kopija pasosa to je to...
Intervju treba biti ove sedmice preko skajpa i regruter na osnovu tvog znanja engleskom jezika i ostalih ako znas odredjuje poziciju tj. govori ti da li je tvoje znanje dovoljno za poziciju na koju ti zelis ici.


Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Danas sam dobio datum kontrolnog intervjua 6.8.
Od apliciranja do kontrolnog intervjua proslo je oko 3 mjeseca, a 2 mjeseca od obuke.