Author Topic: Krenuo sam sa Online zaradom, trebaju mi preporuke  (Read 23032 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Prije nekoliko dana sam krenuo sa Online zaradom, tačnije nije mi zarada glavni cilj, već želja da imam svoj sajt. Koristim Adsense, ali nema od toga vajde, ko još klika na reklame ? Šta mi možete preporučiti da bi bilo šta zaradio, bar 8 dolara za hosting, samo da sam na nuli ? Ima li neka adsense alternativa koja radi na viewse, a ne na klikove ? Šefe ako može par savjeta bio bih zahvalan. I zašto mi se sajt ne vidi na google  i koliko moram čekati da se pojavi ?

Ovo je moj sajt, www.verzija.com

Offline Mr.Bombastic

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Prije nekoliko dana si krenuo i već bi zaradu ?  :pop1:
Zaboravi... Ako ti nije zarada glavni cilj zašto se baziraš na nju ?
Tko još klika na reklame ? Vjeruj mi puno ljudi, i sajtom koji ima dnevno 10 - 15k + posjeta možeš bez problema imati 300-500+ eura mjesečno, samo više, ovisno od kuda ti dolazi posjeta.

Alternativa ? Što ima onaj tko se reklamira na tvojoj stranici ako se ne klikne na njegovu reklamu i ne vidi ponuda ?

Zašto ti se sajt ne vidi ?
SEO optimizacija je odgovor na to pitanje  :google!: is your friend ;) iliti na zdravoseljački, postani prijatelj s guglom i natjeraj ga da te njegovi bootovi posjećuju.

Vidim da si prilično nov u ovome i da si se samo zaletio u to, ali puno sreće želim ! :)
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
by: Ayrton Senna

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Imaš svoj sajt, ali objavljuješ tuđe vijesti.
Moraš imati nešto što nitko drugi nema, inače će ljudi odlaziti čitati te vijesti tamo gdje su to oduvijek radili.
BTW, ne prikazuju ti se šđćčž, barem ne kod mene na tabletu.

Sajt ti se pojavio u rezultatima, kada pretražuješ po url-u. (http://www.verzija.com/)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)