Author Topic: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu  (Read 3137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« on: 15/June/2014 »
Pozdrav svima,

zavrsio sam i medical, ds-160 formular sam ranije popunio a jucer sam isao u Raiffeisen banku da uplatim za Vizu..

Sada sam pokusavao na netu da nastavim postupak da bih zakazao termin u ambasadi ali me zbunjuje ovaj broj uplatnije, pitao sam i u poslovnici a i zvao Raiffeisen banku i niko mi nije znao dati odgovor ..

Koji broj sa ovog naloga jeste taj "Broj uplatnice" koji ja moram unijeti? (Ja sam jucer uplatio tako da nisu jos prosla 2 radna dana ali cisto da budem siguran)



Da je to ovaj na vrhu broj transakcije?

Odmah da pitam jos i za povrat novca za visu jer sam citao ovdje po forumu da sada vracaju na brodu novac koji smo uplatili za visu pa da pitam je li ovaj nalog samo trebam sa sobom ponijeti i tamo pokazati ili kako to ide?

Hvala unaprijed

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« Reply #1 on: 15/June/2014 »
možda broj transakcije?  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« Reply #2 on: 15/June/2014 »
možda broj transakcije?  :pop:

Taj sam i razmisljao ali nisam siguran moze li se sta pogrijesiti i zeznuti ako se pogresan unese pa zato pitam ovako glupo pitanje :)

Hvala Šefe, sutra cu pokusati pa nadam se da ce proci sutra ako sam u subotu uplatio..

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« Reply #3 on: 15/June/2014 »
A zar ne pise na sajtu americke ambasade da primaju uplate samo u intesi. Ja sam pre 3 dana zavrsila vizu i znam da je tamo posalo da se to samo tamo radi. I kada dobijes uplatnicu lepo ti pise koji je broj transakcije.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« Reply #4 on: 15/June/2014 »
U Srbiji je u intesu u Bosni verovatno raiffeisen no to je nebitno...Imas u doljem levom uglu broj koji si markirao da se ne vidi (MR.............) trece slovo treba da je V pa onda ide broj koji treba da ukucas,to ti je broj transakcije  ;)
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Broj uplatnice? za USA C1/D Vizu
« Reply #5 on: 17/June/2014 »
U Srbiji je u intesu u Bosni verovatno raiffeisen no to je nebitno...Imas u doljem levom uglu broj koji si markirao da se ne vidi (MR.............) trece slovo treba da je V pa onda ide broj koji treba da ukucas,to ti je broj transakcije  ;)

Hvala puno :D To je taj broj evo proslo je odmah :D