Author Topic: pozdrav iz splita  (Read 2092 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dino88

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
pozdrav iz splita
« on: 17/September/2009 »
cao ljudi, evo registrirah se!
ovako mene zanimaju neke stvari..
ja imam 21 godinu punu, studiram ekonomski fakultet, ide mi odlicno.
medjutim rad na cruiseru mi je zagolicao mastu.. iz vise razloga..

prijatelj mi prije mjesec dana kaze da sve odj... i odemo na cruiser. sto zbog zarade sto zbog putovanja! ne bi vam znao reci koji je veci razlog mog mozebitnog odlaska.
zanima me s koliko godina mogu otic tu? jesan li premlad?
znan engleski odlicno, ali problem je sto nemam iskustva u poslu! nikakvog iskustva..
bas zato bi i otisa tako malo izazovno..

eto toliko zassad

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: pozdrav iz splita
« Reply #1 on: 18/September/2009 »
Prilicno avanturisticki od tebe ... pogotovo ako ti fax ide odlicno, ali ja te podrzavam.
Bilo bi zgodno to izvesti kao trial, tako da ostavis zavrsenu godinu faxa, da poslije mozes nastaviti ... ako bude aktualno.
Godine ti nisu problem, a niti nedostatak iskustva.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dino88

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Odg: pozdrav iz splita
« Reply #2 on: 18/September/2009 »
Prilicno avanturisticki od tebe ... pogotovo ako ti fax ide odlicno, ali ja te podrzavam.
Bilo bi zgodno to izvesti kao trial, tako da ostavis zavrsenu godinu faxa, da poslije mozes nastaviti ... ako bude aktualno.
Godine ti nisu problem, a niti nedostatak iskustva.

Super, hvala ti na odgovoru..!
Evo ovako je situacija, ja imam jos zavesit 3. godinu sto bi moglo biti najkasnije za godinu dana, i onda sam gotov s prvim stupnjem. Frendu mi malo losije ide, pa ako s njim bude problema ja sam spreman sve ostavit bez da zavrsim da skupa odemo.
Pricao sam inace s prijateljem drugim jednim, koji navigava, taman se vratio. On podrzava ovu ideju. A vidio je svijeta dosta.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: pozdrav iz splita
« Reply #3 on: 19/September/2009 »
Super, hvala ti na odgovoru..!
Evo ovako je situacija, ja imam jos zavesit 3. godinu sto bi moglo biti najkasnije za godinu dana, i onda sam gotov s prvim stupnjem. Frendu mi malo losije ide, pa ako s njim bude problema ja sam spreman sve ostavit bez da zavrsim da skupa odemo.
Pricao sam inace s prijateljem drugim jednim, koji navigava, taman se vratio. On podrzava ovu ideju.
A vidio je svijeta dosta.

Dobar si prijatelj.
Da mogu, i ja bih vam se pridruzio, jer kao sto govorim: "U Raju je lijepo, ali u Paklu je ekipa!"
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dino88

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Odg: pozdrav iz splita
« Reply #4 on: 19/September/2009 »
Hvala jos jednom .. :=)
Stvar je ta da ne znan koji je veci motiv odlaska: novac ili putovanje! Prije ovo drugo.. Jer sam imao veliku nesrecu sto nisan sa svojim razredom isao na ekskurziju (premda je to bilo prije 3 godine nema veze) i jos kasnije sam imao dosta pehova sa putovanjima, tako da sam odlucio jednom putovat ali sa mudima..
Jos ne znam kako sve to funkcionira s agencijama, to se kao dolazi na razgovor koliko sam moga razumit, ali ima jos vremena sve cemo odlucit i vidit..