Author Topic: i?i ili ne i?i :hamlet:  (Read 1407 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Miso legenda

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
i?i ili ne i?i :hamlet:
« on: 17/June/2014 »
Eto da se i ja predstavin nakon šta san više manje sve pročita

Već iz prve rečenice ste mogli pretpostavit odakle dolazin  

Točnija lokacija je Split. Godina je skoro 20, fali još koji dan(sprema se fešta taman  )

Veći dugo me vuče ta priča oko kruzera, od samog početka srednje škole zapravo. Naravno na startu san bia priglupi teenager kojem je to bia najobičniji godišnji odmor. Kako san s vrimenon otkrija čari interneta i googla otkrija san i ovi forum i tako san skužija kako je to sve samo ne odmor ali eto, nije me pokolebalo, čak iman i jaču volju za odlaskom nego onda  :)



Dosta je razloga koje su mi potakli da se sad ozbiljno uvatin pokušaja dobivanja posla. Od toga da nisan moga na faks koji san tia pa san ka i po nacije upisa ekonomiju(ostala polovica je na pravu naravno  :D) koja me baš i ne zanima... do eto krize koja je napokon uvatila i roditelje mi. + šta su mi se dva najbolja prijatelja makla iz hrvatska,jedan isto na brod(ali oni klasični pomorac) drugi nekin drugin poslon.  Šlag na tortu je da san se za**bava oko posla uz faks i na kraju za cilu muku koju san odrađiva nisan bia placen niti kune  =""  
Iako san treća, četvrta generacija rođena u splitu ipak su moji sa okolnog brda pa neman apartmane i zagaratiran posa  pa eto muku mučin iti sa sezonskin poslovima

I eto, računan, prijatelji vanka, roditelji muku muče za platit račune, neman šta izgubit. A to me zanima i to bi volia probat radit. Neku potporu od doma i neman, spomenija san često to i gura neku priču ali očito misle da ne razmišljan o tome ozbiljno, ili misle ili žele to mislit. Trećeg nema.Na kraju svega toga prevagnilo je ipak ovo prvo iz ovog uvik aktulanog pitanja iz naslova :D

Iako možda sad ispada kako je plaća glavni motiv za odlazak, to i nije tako. Svjestan san da to nisu bajne cifre kakve se pričaju. Veći motiv je neko novo životno iskustvo, još malo osamostaljenja i malo da se konačno skinen svojima sa grbače, ruku na srce, ja san "najveći njihov rashod" .


Eto, ko pravi lajavi dalmatinac san napisa tonu toga a zapravo nisan reka ništa o sebi. Uglavnon, završena srednja škola, da san se u turizam. Pričan engleski i nešto sitno talijanskog. Francuski iman neke diplome sa nekih ispita ali znan tri rečenice  Od radnog iskustva iman sve i svašta, od direktne prodaje, marketinga pa do nekog povremenog konobaranja. Sve uglavnon sezonski. Na red i disciplinu san navika trenirajući 12, 13 godina, valjda neće bit problem tiranija filipinica.  :moli: ....Drago mi je upoznavat nove ljude i kulture, eto, fala Bogu pa san iz Splita i viđan sve i svašta ode i stvarno je zabavno ako ništa drugo.

Hobiji sport uglavnon, filmovi i splitski trademark, ispijanje kava  

to bi bilo to, puno toga san naštrapa i napisa, nadan se da me bar neko pročita do kraja . Obaviještavat ću o novostima  :wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: i?i ili ne i?i :hamlet:
« Reply #1 on: 17/June/2014 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali od palube

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: i?i ili ne i?i :hamlet:
« Reply #2 on: 17/June/2014 »
 :wave: