Author Topic: Par rijeci o Revidi  (Read 6047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Par rijeci o Revidi
« Reply #15 on: 28/July/2014 »
Nemoj se ici sramotit uopce, kompanije nikad ne trazi da ides u odredjenu kliniku, nego kako kaze wolfns, kompanija trazi pregled u odredjenoj formi, i mozes ici kod kod bilo kojeg doktora koji ima licencu za to. Druga stvar je ako tebe agencija salje tamo i uzima pare i na taj nacin.
U hrvatskoj mogu sigurno reci da jedan doktor u rijeci radi to sa nekim agencijam i djeli zaradu.
Nigdje mene agencija ne salje, jer mi ovo nije prvi ugovor. Tacno je da ima i vise klinika, ali Beograd mi je jedino blizu, a kada bih isao u Crnu Goru ili Hrvatsku, ljekarski bi me izasao dosta skuplje nego u Beogradu zbog putnih troskova. A to da li cu ja da se sramotim ili ne nije tvoja stvar, da je vise ljudi kao ja ne bi nas ovako sisali kao ovce na ljekarskom.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Par rijeci o Revidi
« Reply #16 on: 28/July/2014 »
sretno...

evo, Princess je lansirao anketu o agencijama i uslugama posadi, pa mozes dati svoje komentare i tu. Trebalo bi da ti je stiglo na mejl.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced