Author Topic: Housekeeping college za P&D i Floor supervisor-e vise ne postoji ....  (Read 6049 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Svi mi koji smo trebali da idemo na ovaj koledz 1. tj 5. ....nismo otisli na isti.... shalju nas direktno na brodove...vecinu su vec poslali ...a mi shto smo ostali, evo cekamo u hotelu u Orlandu da se pojavimo na listi ( koja dolazi na recepciju u hotelu svaki dan u 6pm ) pa da odemo i mi. Neki su ovde od 30. 7. tako da, ocekujte tako nesto ubuduce :) ....sem ako opet ne uvedu koledz, ako je ovo mozda, samo trenutno iz nekih razloga.  :smack:
Zivi bili !!!!  :uzdravlje:
:D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pozdrav svima, javljam se uzivo za Carnival Paradisea - broda gdje se odrzava HK college, sve je tocno sto je moj dragi prijatelj Makani napisao osim da college vise ne postoji, ovo je privremeno zbog trenutne situacije ovdje (brod je pun i nemaju kud s trainee-ima a i trenerica odlazi na vacation ovog mjeseca)... bit ce gadno svima koji nisu radili ovaj posao NA BRODU, ali zato Makani ti nemas brige, bit ces ok... sretno svima  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Pozdrav svima, javljam se uzivo za Carnival Paradisea - broda gdje se odrzava HK college, sve je tocno sto je moj dragi prijatelj Makani napisao osim da college vise ne postoji, ovo je privremeno zbog trenutne situacije ovdje (brod je pun i nemaju kud s trainee-ima a i trenerica odlazi na vacation ovog mjeseca)... bit ce gadno svima koji nisu radili ovaj posao NA BRODU, ali zato Makani ti nemas brige, bit ces ok... sretno svima  :uzdravlje:

Trebalo bi da se ukrcam u subotu..... mozda cak i na paradise  :D....jer vidim da je tad u home portu .... ide li tvoj kolega u skorije vreme kuci ??? posto bi trebalo par dana da radimo sa supervizorom nekim pa onda samo da nastavimo posao kad on ode  :banana:???
:D

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
kako to mislis gadno?? :S Ja sam trebala 24-og oktobra na paradise na college ali vec sam dobila onaj obrazac za vizu da popunim i vratim im pa kontam da me nece prije.ukrcati...i to bez collega. :(

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
dodje legionnaire i sve ode u 3.krasne :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
dodje legionnaire i sve ode u 3.krasne :D


nemamo smajli koji klima glavom  :rofl:


Makani, dodji na Inspiration, ove zene ovde pojma nemaju sta rade...  :rtfm:

a za college je to sasvim uobicajeno... ne samo za Hskp, vec za sve koledze. brod ima maksimum kapacitet putnika i posade koji moze da primi, a kada imaju viska posade, hvala jasno pa ce prvo college trainee-je da izbace napolje. budite srecni sto ste ostali u hotelu, mogli ste vec da se ukrcate i da vas onda u zadnjem momentu izbace napolje opet, desavalo se  :rofl: nista strasno, puno koledza je preskoceno ili je potrajalo pet dana, uhodacete se u posao, a i barem imate izgovor sto ne znate posao :P uzivajte u hotelu dok mozete :)
Though she be but little, she is fierce!

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile

nemamo smajli koji klima glavom  :rofl:


Makani, dodji na Inspiration, ove zene ovde pojma nemaju sta rade...  :rtfm:

a za college je to sasvim uobicajeno... ne samo za Hskp, vec za sve koledze. brod ima maksimum kapacitet putnika i posade koji moze da primi, a kada imaju viska posade, hvala jasno pa ce prvo college trainee-je da izbace napolje. budite srecni sto ste ostali u hotelu, mogli ste vec da se ukrcate i da vas onda u zadnjem momentu izbace napolje opet, desavalo se  :rofl: nista strasno, puno koledza je preskoceno ili je potrajalo pet dana, uhodacete se u posao, a i barem imate izgovor sto ne znate posao :P uzivajte u hotelu dok mozete :)

mudro zborish  :deda:  
:D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Trebalo bi da se ukrcam u subotu..... mozda cak i na paradise  :D....jer vidim da je tad u home portu .... ide li tvoj kolega u skorije vreme kuci ??? posto bi trebalo par dana da radimo sa supervizorom nekim pa onda samo da nastavimo posao kad on ode  :banana:???
ide supak pocetkom iduceg mjeseca, cimer mi je i kolega - kao cimer nije los ali najgori partner ikad, nikakve suradnje ni pomoci od njega... nemam pojma sto ce izvesti a ne zna ni trenerica, vec su ih dosta s broda vracali u hotel istog dana xD trenutno su dvojica traineea samnom, jedan je od njih vec bio na paradiseu i dobio promociju a drugi ne znam odkuda se stvorio, super su decki i pomognu nesto mrvicu :)

@Mirjana sirok je opseg posla, ali za floor supervisora je malo lakse rekao bih... zivi bili pa vidjeli :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
ide supak pocetkom iduceg mjeseca, cimer mi je i kolega - kao cimer nije los ali najgori partner ikad, nikakve suradnje ni pomoci od njega... nemam pojma sto ce izvesti a ne zna ni trenerica, vec su ih dosta s broda vracali u hotel istog dana xD trenutno su dvojica traineea samnom, jedan je od njih vec bio na paradiseu i dobio promociju a drugi ne znam odkuda se stvorio, super su decki i pomognu nesto mrvicu :)

@Mirjana sirok je opseg posla, ali za floor supervisora je malo lakse rekao bih... zivi bili pa vidjeli :)

Hahah.. da nije onaj latvijac od 256 metara? ili je on vec otisao kuci?  :rofl:
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Hahah.. da nije onaj latvijac od 256 metara? ili je on vec otisao kuci?  :rofl:

Alo raja, idi radi tamo, samo se setkas po brodu u kosuljici i zavodis gosce  :rofl:
Though she be but little, she is fierce!

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Alo raja, idi radi tamo, samo se setkas po brodu u kosuljici i zavodis gosce  :rofl:

Ja se izvinjavam Gdjici sa GS.a... FYI jos jednom mi reci sta hem te prvo prijavim GSM pa onda otvorim ICare i taskujem kindly na update i trazim kompenzadiju za inkonvinijec!  :smack:
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Ja se izvinjavam Gdjici sa GS.a... FYI jos jednom mi reci sta hem te prvo prijavim GSM pa onda otvorim ICare i taskujem kindly na update i trazim kompenzadiju za inkonvinijec!  :smack:

e... zvoni ti telefon, idi javi se, mozda je neko sa guest services  :rofl:  zao mi je sto sam night shift pa ne cujes moj mili glas preko dana :P
Though she be but little, she is fierce!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Hahah.. da nije onaj latvijac od 256 metara? ili je on vec otisao kuci?  :rofl:

e baš je on bio, raivis... njemu je sve ravno  oT ali zbilja ok cimer
Once a sailor, always a sailor.