Author Topic: Bolje da mi nisu odgodili ukrcaj!  (Read 2568 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Bolje da mi nisu odgodili ukrcaj!
« on: 23/June/2014 »
Ovi iz Napulja stvarno nisu normalni. U petak sam ih zamolio da mi odgode ukrcaj za 10ak dana, jer mi je otac imao tezak srcani udar, i naravno zezao sam se sa papirologijom i kopirao tone i tone ocevih medicinskih izvjestaja da bi se na kraju smilovala da mi pomjeri ukrcaj i rece mi da ce mi javiti u ponedeljak tj. danas novi datum. Jutros kada sam i pogledao mail imao sam sta i da vidim. Ukrcavam se 30 jula na Island Princess i to ni manje ni vise nego u Vankuveru, sto sada naravno podrazumijeva da moram da vadim i kanadsku vizu. Pa kako ona nije skontala u cijeloj mojoj prici da sam i odgodio ukrcaj da bih bio uz oca da mu pomognem, a ne da se sada zezam i sa kanadskom vizom, Stvarno nemam rijeci. Ima li neko od iskusnih neki savjet?
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Bolje da mi nisu odgodili ukrcaj!
« Reply #1 on: 23/June/2014 »
Mislim da je ovo njihov broj,agencije (+3908119807133) i najbolje bi bilo da ih okrenes,bolje ces se objasniti nego preko mail-a.
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Bolje da mi nisu odgodili ukrcaj!
« Reply #2 on: 23/June/2014 »
Mislim da je ovo njihov broj,agencije (+3908119807133) i najbolje bi bilo da ih okrenes,bolje ces se objasniti nego preko mail-a.


Točno.

Bez obzira na razlog odgode, agencija može uraditi samo 2 stvari:

1. Pitati onoga koga trebaš zamijeniti želi li ostati 10ak dana duže.
2. Poslati nekoga umjesto tebe, i zatim vidjeti kako tebe poslije ubaciti u rotaciju. Naravno, na drugi brod, nekada i mjesecima odgođen ukrcaj.

Brod nikako ne smije voziti sa "tvojim" krevetom praznim.
Da je u pitanju oficirska pozicija, možda bi se potrudili pa nekoga privremeno unapredili, ili čak pozvali sa drugoga broda, makar na 7 dana, ali sitna raja ...  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Bolje da mi nisu odgodili ukrcaj!
« Reply #3 on: 17/July/2014 »
Pozdrav narode, bio sam odredjeno vrijeme odsutan zbog gore navedenih porodicnih problema. Uglavnom uspio sam da pomjerim rotaciju, ne moram vaditi kanadsku vizu, ukrcavam se na Golden 9 avgusta. Vidim da sam zatrpan porukama i pitanjima u postovima, potrudicu se da sve odgovorim, nisam vas zaboravio. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!