Author Topic: 2nd ETO (2nd Electro-Technical Officer), Princess Cruises  (Read 9661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Odradis 5 god na toj poziciji i obezbedio si se za ceo zivot.

Sta znam, ne planiram da budem na toj poziciji 5 godina... treba da budem 1st ETO krajem 2015te god, ako sve bude po planu...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline sasabiker

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re:
« Reply #16 on: 06/November/2014 »
Svaka cast, aj sredi nesto da dodjem i ja tamo :-)

Poslato sa My ASUS pomoću Tapatalk


Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Sta znam, ne planiram da budem na toj poziciji 5 godina... treba da budem 1st ETO krajem 2015te god, ako sve bude po planu...

Bog te j...o, kako se vi oficiri ubijate od kinte  :uzdravlje:  Drago mi je kad čujem da ljudi sa naših prostora uspeju, a u isto vreme se ujedam za zadnjicu od muke što i ja ne savladah bilo koji zanat, barem taj električarski,pa da pokušam da to materijalizujem na brodu...
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Bog te j...o, kako se vi oficiri ubijate od kinte  :uzdravlje:  Drago mi je kad čujem da ljudi sa naših prostora uspeju, a u isto vreme se ujedam za zadnjicu od muke što i ja ne savladah bilo koji zanat, barem taj električarski,pa da pokušam da to materijalizujem na brodu...

Upisi visu pomorsku, zavrsi je za tri godine, odradi kadeturu, polozi brevet i eto ti plata od oko 4soma evra...
Nije lako, al nije nemoguce. Moj kolega sa prvog ugovora na recepciji na Dawnu je sada kadet, zavrsio je vec drugu godinu akademije. Shvatio decko da nema leba od recepcije i upisao skolu...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced