Author Topic: Slot Attendant, NCL, odradio jedan ugovor, pitajte sta vas zanima  (Read 7500 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline solex86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Poz druze,evo ja cu ti dati neki odgovor u vezi slot tehnician-a,bar kod mene na brodu(carnival magic) oni popravljaju sve,bilo koji kvar na masini,ili video texas holdem-u,bilo koju od video igara u toj decijoj igraonici,ma sve. Plus rade i posao kao mi attendanti sa gostima,dzek potovi,bill jamovi i bilo sta sto zatreba.
Plata im je ovde od 60 do 80 dolara dan,zavisi od iskustva i plus tips. Eto ako te jos nesto zanima pitaj.;)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Dva ugovora - dosta!

Posao je ipak previse customer service i 'sell, sell, sell' nastrojen za moj ukus..vise me zanimaju masine nego smijat se gostima i prodavat im loto koji nikad nitko nije dobio 8 godina(nije sarkazam)

Naucio sam od slot tech, i slot mgr podosta o masinama i sam ih instalirat, programirat, servisirat itd ali management-u je bitno samo smile i sell...jednostavno ako se ne smijes kao navijen - nevaljas! uzalud ostalo znanje.

Mogao sam se vratit doduse 3. ugovor kao acting slot tech ali rekao sam necu hvala jer sam nasao neki drugi, sljedeci izazov u svom zivotu.


No, ne zelim nikome spustit moral i motivaciju...i dalje mislim da je slot att dobar posao s obzirom na trazeno znanje i iskustvo...nije tesko i moze se i dobro zaradit kad te potrefi dobar brod i dobar kruz.

Zanimljivo je i dinamicno.

Probajte...ako ne probas neznas jeli za tebe ili nije.  ;D
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Samo 2 ugovora?  :D
Valjda znas sta radis. Uostalom, uvijek mozes nazad.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Samo 2 ugovora?  :D
Valjda znas sta radis. Uostalom, uvijek mozes nazad.

Nema smisla gurat se u nesto gdje sam siguran da nikad necu moc dat sve od sebe i necu razvit potencijal.

Kao sto rekoh imam novi izazov i ukljucuje brod naravno...tako da cu brzo nazat :)

Ali prvo malo ucenja  b00/
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.