Author Topic: Carnival Reference Letter  (Read 2326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bav40

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Carnival Reference Letter
« on: 03/July/2014 »
Pozz ljudi,
Zna li neko dal se moze dobit reference letter sa Carnivala na e-mail. Vec imam jedno sa prvog ugovora ali trebam pokrice i za ostali 2 ugovora koji sam odradio zbog aplikacija za immigrant visa. Pokusao sam sa Steven Madrid ali na vec 3 mail nemam nikakvog odgovora.Ako iko zna ko sa Carnivala mi moze to poslat molim vas za contact mail.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #1 on: 03/July/2014 »
Poslije svakog završenog ugovora, kompanija ti daje Performance Appraisal. To ti služi kao Reference Letter.

Ako si svoje pogubio ...  -()-

I ne znam kako ti rad na kruzeru može pomoći u dobivanju Imigrantske vize.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bav40

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #2 on: 03/July/2014 »
Sefe
Carnival ti to ne daje dobijas samo LOE za iduci ugovor i Total wages deposit statement. A reference mi treba jer za Canadian immigrant visa moras prilozit signed letter of reference from each employer for the past five years. Zato i pitam dal je neko vec imao takvo iskustvo i dali uopste Carnival daje taj letter nakon sto si zavrsio radit za kompaniju, jer kako sto sam vec napisao Setven Madrid mi nije nikakav odgovor dao pa ne znam dal je uopste moguce dobiti reference letter.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #3 on: 03/July/2014 »
Jel ima tko sa Carnivala ovdje da potvrdi kako ne daju na kraju ugovora neku vrstu Performance Appraisal-a?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #4 on: 03/July/2014 »
Ne daju. Zato sto su menageri losi. Treba biti evaluacija na pola ugovora i na kraju al ne rade jer zaborave il ko ce ih znati, ima dost crew na brodu i ne vode racuna.

Ja sam samo dobio na kraju college i to je to. :)

Mozes ti trazit na brodu pa ti daju al vako da se sami sjete nema sanse. :)

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #5 on: 03/July/2014 »
Meni su davali nakon svakog ugovora Perfomance Evaluation.

Ako ti je manager dobar mozes traziti da ti napise nesto tako kao Reference letter ako se ne vracas vise...


Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #6 on: 04/July/2014 »
Ma ja radio u baru pa to tam sve zbrda zdola. No respekt kak bi se reklo.:)

Al svakak se moze traziti ako vam treba.:)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #7 on: 04/July/2014 »
Potvrđujem, primijetio sam da dosta ljudi u housekeeping managementu čeka zadnji dan, dan iskrcavanja kako bi dali crewmemberu appraisal, a ponekad nešto iskrsne i to se uopće ne dogodi... I nikom ništa  +U+
Once a sailor, always a sailor.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #8 on: 04/July/2014 »
Potvrđujem, primijetio sam da dosta ljudi u housekeeping managementu čeka zadnji dan, dan iskrcavanja kako bi dali crewmemberu appraisal, a ponekad nešto iskrsne i to se uopće ne dogodi... I nikom ništa  +U+

prosto neverovatno :) Kod nas stizu menadzeru mejlovi za overdue aprisal vec 7 dana pred iskrcaj crewa... Mora biti gotov mininum 48 sati pred iskrcaj kako bi bilo vremena za prigovor (istina, neki ovo ne postuju bas, al trebali bi). Sad sa elektronskim sistemom za belezenje aprisala, nema za*****ancije...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Reference Letter
« Reply #9 on: 04/July/2014 »
prosto neverovatno :) Kod nas stizu menadzeru mejlovi za overdue aprisal vec 7 dana pred iskrcaj crewa... Mora biti gotov mininum 48 sati pred iskrcaj kako bi bilo vremena za prigovor (istina, neki ovo ne postuju bas, al trebali bi). Sad sa elektronskim sistemom za belezenje aprisala, nema za*****ancije...

itekako nevjerojatno, malo je bilo savjesnih, osobno ne bih nikog od svog crew pustio doma bez appraisala ali tempo je dinamičan i nekad jednostavno ne znaš koji je datum  :rofl: Nije još bilo elektronskog sistema na Carnivalu ali možda se to promijenilo u međuvremenu
Once a sailor, always a sailor.