Author Topic: potvrda o radnome iskustvu? (da sam na carnivalu odradio 2 nepuna ugovora)  (Read 3193 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Jeli iko zna gdje na koji mail mogu traziti neko uvjerenje ili neku potvrdu da sam na carnivalu odradio 2 nepuna ugovora (pred kraj drugoga sam da otkaz) i da li ja to imam pravo traziti s obzirom da sam dao otkaz? U pomorsku knjizicu nisam upisivao staz ( tj. agencija me zaboravila odjavit i prijavit vec prvi ugovor  :rolleyes: :facepalm:. sigurno me oni imaju u nekoj svojoj evidenciji.

hvala svima na odgovoru :plovim:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
nisi dobio nikakav discharge papir?? Mozes verovatno poslati mejl da trazis kopiju svog discharge certificate da ti treba za regulaciju poreza, ne vidim sto ti ne bi dali...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
koliko ljudi je zadnjih 30ak godina radilo za Carnival?
Vjerovatno preko milion.
Sta kad bi masovnije poceli traziti potvrde, certifikate, dokaze da su radili, preporuke ...?
Cisto sumnjam da bi se netko potrudio. Ja bih prvi trazio neke papire koje sam pogubio.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Da li ostale kompanije traze taj certificate of discharge kao neki dokaz da sam radio za Carnival? voli bih iskljucivo nesto imati, cisto ako se nadem u nekoj situaciji da mi neko trazi to. kakva su vaša iskustva? da li vam je ikad iko to trazija?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da li ostale kompanije traze taj certificate of discharge kao neki dokaz da sam radio za Carnival? voli bih iskljucivo nesto imati, cisto ako se nadem u nekoj situaciji da mi neko trazi to. kakva su vaša iskustva? da li vam je ikad iko to trazija?

Hoces da ti skeniram svoj pa se ti igraj s Photoshop i promjenom teksta?
Once a sailor, always a sailor.