Author Topic: Stigao mail da je otkazan ukrcaj i da se ne zna kada cu ...  (Read 3949 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zelenooka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Nadam se da sam pokrenula temu na pravom mestu. Posto sam zavrsila sve papire stigao mi je mail da idem na ukrcaj 13.7.
Sedam dana nakon toga mi je receno da se ceka potvrda hoce li biti 13 ili 20.7 a juce mi je stigao mail da je otkazan i taj datum i da se ne zna kada cu ... Princes Serenity je u pitanju.
Da li je jos neko trebao ici na symphony ili serenity a da su mu odlozili?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako se radi o prvom ukrcaju, nemoj se opterećivati imenom broda, jer često ga promijene u zadnjem trenutku.
Nekada dobiješ nova uputstva čak i u hotelu u US, noć prije planiranog ukrcaja na prvobitni brod.
Sama činjenica da si bila tako blizu ukrcaja je dobar znak, i daje nadu da nećeš još dugo čekati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zelenooka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Prvi mi je ukrcaj.Koliko mi je poznato crystal serenity je u pitanju.Jedino mi nije jasno zasto su mi odlozili :/

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prvi mi je ukrcaj.Koliko mi je poznato crystal serenity je u pitanju.Jedino mi nije jasno zasto su mi odlozili :/

Može biti 100 razloga.
Evo jedan primjer: Netko je na brodu zatražio da produži ugovor na tjedan, dva. Ili mjesec.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zelenooka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Evo rekose da je neko dobio promociju. Nisam ni znala da od sobarice ima niza pozicija :/

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Evo rekose da je neko dobio promociju. Nisam ni znala da od sobarice ima niza pozicija :/

Iz kojeg god departmenta došao na poziciju sobarice, ako je tražio/tražila dolazak na to mjesto, to je promocija.

Nekada znaju popustiti pod pritiskom da zaposle osobu koja je već na brodu, i koja je odradila par ugovora.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
cistac podova u CREW ili PUBLIC AREA je niza pozicija od sobarice. Cistac bljuvotina je niza pozicija. Cistac toleta. Officer steward mozda. Gomila pozicija u accomm departmanu sanja da postane sobar/ica.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Zelenooka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Samo da javim da mi je stigao ugovor kao i karta :) Krecem 27.7 za Kopenhagen :) Veliki pozdrav.
Nadam se da cu imati vremena da se javim sa broda sa svojim iskustvom  :-))))'

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Koja pozicija? Preko koje si agencije isla? Koliko si dugo cekala datum za ukrcaj?
Lijep pozdrav

Offline Zelenooka82

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Sobarica .power employment je u pitanju a cekala sam mesec dana :)