Author Topic: Španska serija na brodski na?in (V)  (Read 12900 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #15 on: 11/July/2014 »
pspman moras ga razumiti.
CEO indirektno pokazuje emocije prema piscu, pardon spisateljici...

Prema spisateljici, prema ukrainkama ali i prema cijelom ženskom rodu kojega pspman naziva piletinom.
Isto tako, "my heart goes out to" talijanima, oficirima, među kojima imam dosta prijatelja. Bez obzira jesu li oženjeni ili nisu.
Ako su oženjeni i svejedno se usuđuju na brodu tražiti/imati curu, more power to him.  :clapping:
Jednako tako podržavam i pokazujem pozitivne, afirmativne emocije za lezbijke, homoseksualce, transseksualce, crossdresere i slične. Svi imaju pravo na život, slobodu i pursuit of happiness.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Joksimus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
  • Hakuna Matata!
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #16 on: 11/July/2014 »
Ljudi, šta je vama ovde?

pspman, odnosno Aleksandre, shvatam da si mnogo isfrustriran svojim prošlim ugovorom, shvatila sam odavno, i ne krivim te ako imaš razloge za to. Ali ne shvatam kakve ja veze imam sa Ukrajinkama koje jure papire i platu.
Niti shvatam kakve veze imaju Ukrajinke sa mojim životom.
Kao što ne shvatam zbog čega imaš potrebu da na taj način komentarišeš moje teme. Nit' si napisao nešto što može da koristi drugima, nit' si me nešto pitao, već samo pišeš neke stvari koje nemaju veze sa mnom, ni sa celom temom uopšte.
Već sam od tebe doživela da se ubacuješ u sve konverzacije i pitaš šta je pogrešno u tome što neko fotografe naziva džabalebarošima, kad sam pokušala da odbranim svoju profesiju od nekoga skroz petog.
To je meni bilo sasvim dovoljno za sve naše buduće konverzacije, to što smo mi džabalebaroši, a sad, evo, i jurim pare i papire, izgleda  -()-

Quote
CEO indirektno pokazuje emocije prema piscu, pardon spisateljici...

Naravno, mi ne krijemo da se simpatišemo, čak sam i profil na forumu otvorila preko veze...  +U+


Da ne dužim do besvesti, videla sam da drugi ljudi pišu na ovaj način, detalje o poslu, detalje o prijateljima, detalje o zaljubljivanjima, od svega po malo, čisto da bi se dobila neka slika brodskog života ili kako ga bar ljudi doživljavaju različito, pa sam rešila da uradim nešto slično, nekim ljudima je bilo zanimljivo, javili su se, pitali su me, objasnila sam sve šta sam umela... I planiram da objasnim još mnogo toga što me ljudi često pitaju u jednom od narednih, poslednjih tema koje napravim. Nadam se da se bar to neće pretvoriti u cirkus, a ni sama ne znam zašto se ova već pretvorila u to.

Offline GagiKv

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #17 on: 11/July/2014 »
Ma baš te briga šta pišu,100 ljudi 100 ćudi.....uživaj malo u odmoru ,inače čekamo slike da okačiš

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #18 on: 11/July/2014 »
Joksimus samo gas u pod, sve ok, samo tako nastavi. Moje rijeci nisu bile namjenjene da uvrjede, nego da nasmiju, jednostavno salimo se.
Puno srece u daljoj spisateljskoj i fotografskoj karijeri.

Offline Joksimus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
  • Hakuna Matata!
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #19 on: 11/July/2014 »
Znam, zato je i moj odgovor bio takav kakav jeste. Gde bih se ja zezala vezano za osećanja prema Šefu?!
Pišem temu o drydocku, poslednju, za koji dan  :-*

A do tada...
Don't let the... well... bugs bite you


Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #20 on: 11/July/2014 »
Cuj nisam napisao nista korisno.... Drzao u ruci care.. pogledaj malo moje postove.... Jedini pisem za galley,jer kolege ne pisu,ja sam dao crno na belo,onako kakav je pravi zivot i sve... No,ne zelim da idemo u off topic i neke prepirke,samo iznosim svone misljenje,koje ne menjam ,evo i na drugom mi ugovoru. Ajd zdravo i mirno more

P.S nemam ja sta tebe vise da pitam....

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #21 on: 11/July/2014 »
Znao sam da ce neko da komentarise sto je decko oficir, ne treba sve ni pisati na forumu.

Mada ne vidim problem, ako njima lepo sta ko drugi ima da prica.

A da su Italijani svaleri znam jer sam u mom rodnom kragujevcu preko ortaka taksiste koji ih je vozao upoznao  grupu od 10 -tak italijana koji rade u fiatu. Izlazio sam vise puta sa njima u kafanu, jedan od glavnih sefova je prototip italijanskog svalera, sed, duge leprsave kose, sa vazda razdrljenom kosuljom, u Napoliju ima zenu i decu a u kg ima dve devojke.  :D

Inace utisak je da su ovi sto su bili iz Napolija veci dziberi od ovih sto su iz Djenove ili Milana, Torina.


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #22 on: 11/July/2014 »
Nema to veze sa nacijom, ja znam ohoho hrvatskih oficira, koji žive na takav način.
Uglavnom ih blate oni kojima je krivo što nisu na njihovom mjestu.
Znam neke kojima žene dozvoljavaju afere na brodu.
Uglavnom, ko nije proveo bar 3-4 godine na moru, ne zna šta je to mornarski život, i ne bi se trebao uopće javljati na temu "vidi ga, oženjen, a juri cure na brodu".
Kome su na pameti bludni talijani, neka ispovjedaju kod svog popa da su "griješili mišlju, riječju, djelom i propustom"  :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #23 on: 11/July/2014 »
Ma jasta.

Ja im nisam ni pop, ni otac ni majka ni zena da bih imao pravo da im nesto prigovaram.

Nek rade sta hoce mene briga a realno "i tata bi sine"   :giggle:

Offline Joksimus

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
  • Hakuna Matata!
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #24 on: 11/July/2014 »
Ako bilo koga zanima, čisto da zatvorimo temu o oficirima, moj trenutno nema belu uniformu već kecelju.
Eno ga sa mojom babom u kuhinji pravi palačinke.
Ona pridikuje na srpskom a on se prepire na italijanskom, savršeno se razumeju i moji su ga već usvojili.  :waiting:

Nije iz Napulja već iz Trsta ('ajmo sad svi u glas -Trst je naš).
Iskrcali smo se sa broda isti dan i potrudićemo se da i na sledeći odemo zajedno.
Toliko.

P.S. Ako ima ovde Beograđana koji vole karting, možete da se javite i da nam se pridružite kad budemo išli za par dana.  ;D

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #25 on: 11/July/2014 »
Joksimus još jednom svaka čast na postu...  =""
samo piši dalje i ne obaziri se na one koji su ljubomorni što nisu oficiri... : :D :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #26 on: 11/July/2014 »
Joksimus, odkad si napisala da si se skontala sa oficirom CEO mi zatvara teme i brani postove...

Offline Jacob83

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #27 on: 11/July/2014 »
Quote
Ona pridikuje na srpskom a on se prepire na italijanskom,

Vizuelizovao sam  kecelju i babu koja vice italijanu na srpskom kako treba praviti palacinke  :rofl:

Kad ce o dry docku? Iz nekog razloga mi taj dry dock zvuci zanimljivo  :clapping:

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #28 on: 11/July/2014 »
Kad ce o dry docku? Iz nekog razloga mi taj dry dock zvuci zanimljivo  :clapping:
I meni.Mislim da niko jos nije opisao tako nesto  ::yes::
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Španska serija na brodski na?in (V)
« Reply #29 on: 06/August/2014 »
odrasli ste ljudi valjda, a pricate o ''oficirima koji imaju kuci zene, a varaju ih na brodu'' kao da je to neka naucna fantastika....pa ni te zene najverovatnije ne sede kuci skrstenih ruku... ja se vise iznenadim kad cujem da neka zena ili muz ne vara partnera, mada i tad ne verujem sasvim  :deda: