Author Topic: kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere?  (Read 3595 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marina2711

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Jel ima neko informaciju kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere? KOlika je plata, dal traze ljude i dal ima neka agencija koja radi Crystal ili se aplicira preko sajta?

Hvala u napred! Pozz

Offline ekac23

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere?
« Reply #1 on: 11/September/2016 »
Trenutno ne primaju ass.waitere ,nego waiter-e i butlere sa ranijim iskustvom na brodu.Lijep pozdrav :)

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere?
« Reply #2 on: 03/December/2016 »
Kakva je to prica za batlere? Ja iskreno top prvi put cujem. Cuo sam da dobro zaradjuju, sta traze od kvalifikacija?

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere?
« Reply #3 on: 10/December/2017 »
 Verujem da je ovo najbolja tema za moje pitanje. Elem dobio sam ponudu da radim intervju za Crystal,pozicija junior waiter e sad sta je meni interesantno je job description i plata. Po job description-u je logican zakljucak rad i dinning room ali plata je samo 1070$, sto mi deluje kao plata nekoga ko radi u mess-u. Sad iako bi to za mene bilo bas degradiranje  (poslednje radno mesto Maitre) svakako bih privatio i dishwash da budem jer Crystal je jedina kompanija na kojoj bi da radim i nije problem promocija sa zanjem i iskustvom. Mene samo zanim jel onj ludi Malezijski Kinez skresao plate vise nego duplo posto znam da su za asistente bile 2700$ ili je tacna moja pretpostavka odozgo?

Offline Kafa

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: kakvo je sada stanje na Crystal-u za ass.waitere?
« Reply #4 on: 27/February/2018 »
Ja sam prosao za Waitera za Crystal ima vec godina i 3 mjeseca, još nema ukrcaja, ima li neko slična iskustva.